Наші фахівці проводять безкоштовну індивідуальну консультацію по підбору та застосуванню продукції за телефоном

БАНДАЖ ПІСЛЯОПЕРАЦІЙНИЙ ВИСОКИЙ з щільної бавовняної тканини

На українському ринку з'явився бандаж післяопераційний високий із щільної бавовняної тканини з практичною застібкою і надійною фіксацією.


Висота його 28 і 32 см, виготовляється будь-якого розміру.

Ми з вами вже розглядали моменти, як правильно вибрати бандаж,як його одягати.

Сьогодні ми розглянемо, з чого складається бандаж післяопераційний абдомінальний високий і як він працює.Про бандажі висотою 20 і 24 см ви вже знаєте. Вони дуже добре справляються з поставленим перед ними завданням.

Залишалася незадоволеною потреба післяопераційних хворих в щільних високих бандажах з натуральної бавовняної тканини. Тепер такі вироби є.

Такі високі бандажі застосовують після великих порожнинних операцій, коли потрібно, щоб повністю були закриті і зафіксовані післяопераційні шви і вся черевна стінка, в тому числі для людей з будь-якою фігурою, будь-якого зросту і будь-якого розміру. Вони рекомендуються для носіння після пластичних операцій, для утягування гриж великих розмірів у людей, яким тимчасово неможлива або взагалі протипоказана операція.


Отже, бандаж складається з щільної натуральної бавовняної тканини, яка забезпечує вентиляційний ефект і відчуття комфорту, виключає подразнення шкіри. Зверху дихаюче декоративне покриття, яке забезпечує ковзання одягу, що знаходиться поверх бандажа. Для запобігання скручування тканини вставлені пластикові ребра жорсткості, які приймають форму щільного облягання по фігурі і допомагають надійно зафіксувати м'язи живота. Застібка розділена на 3 частини. Це дає змогу самостійно (навіть при ослаблених м'язах рук) лежачи на спині найбільш щільно затягнути її. Такий бандаж створює максимальний утягуючий і фіксуючий ефект, відчуття впевненості і комфорту. Надійна фіксація великої площі - ось основна функція бандажа післяопераційного високого. І жодного шансу для утворення післяопераційних гриж.

Ми сподіваємося, що наша інформація була для вас корисною.

Бажаємо Вам в доброму здоров'ї здійснювати свої найсміливіші плани!

Автор ТМ "СТАН" всі права захищені.

Копіювати текст дозволяється за умови посилання на цю статтю.

Відповіді на питання / Задати питання

Задайте своє питання