Наші фахівці проводять безкоштовну індивідуальну консультацію по підбору та застосуванню продукції за телефоном

Якщо «прихопило» спину…


Сьогодні ми з вами поговоримо про те, що ж робити, якщо раптом прихопило спину. А саме розглянемо болі в поперековому відділі хребта, який несе найбільше фізичне навантаження і найчастіше страждає.

Коли таке трапляється, то багато хто з людей не знають, що робити.

Потрібно обов'язково дізнатися причину цього болю. Для того необхідно звернутися до фахівця, щоб виключити захворювання внутрішніх органів, в тому числі і пухлини. Це потрібно знати, щоб не нашкодити організму. Тому що підхід до лікування буде різним, до протилежного.

Якщо з'ясували, що причиною болю є порушення м'язово-зв'язкового апарату, тоді допоможуть розтяжки, масажі (якщо немає міжхребцевої грижі), будь-які можливі рухи (якщо неможливо робити повороти і нахили, то хоча б рух руками, ногами, просто стопами по кілька десятків разів синхронно з диханням). Біль поступово втратить свою гостроту.

Не слід знімати біль знеболюючими препаратами до з'ясування причини, оскільки всі анальгетики «стирають» клінічну картину захворювання і ускладнюють правильність постановки діагнозу, а в подальшому і лікування.

Деякі фахівці рекомендують знеболювати льодом. Це не є протипоказане, якщо лід прикладений під час рухів, коли добре розганяється кров. У стані спокою (без рухів) лід на попереку тримати не слід, щоб не нашкодити собі.

Після того, як біль притупився, обов'язково треба одягнути ортопедичний пояс для спини з хорошим розвантаженням, таким чином без защемлення розтягнути поздовжні м'язи спини. Підійде пояс корсетний "Універсал" 01-011 (КП) або пояс ортопедичний попереково-крижовий напівжорсткий (армований) 01-01 (ПРкж) (ви можете подивитися відеоогляди на YouTube).

Як правильно одягати пояс для розвантаження спини. Для цього треба лягти на спину на рівну поверхню, злегка зігнути ноги, підняти куприк, щоб чаша тазових кісток піднялася спереду, а поперек випрямився. У такому положенні одягнути і щільно зафіксувати пояс для попереку. Можна трошки полежати в поясі, якщо вам комфортно. Потім вставати. І жити звичайним життям.

Пояс носити за потребою, зважаючи в першу чергу на свої відчуття. При навантаженні одягати, щоб уникнути повторного защемлення і відновлення болю.

Ми сподіваємося, що наша інформація була для вас корисною.

Бажаємо Вам в доброму здоров'ї здійснювати свої найсміливіші плани!

Автор ТМ "СТАН" всі права захищені.

Копіювати текст дозволяється за умови посилання на цю статтю.

Подивіться відео і оберіть пояс.Якщо у вас залишилися питання - можете задати їх нашим фахівцям. Відповідь отримаєте дуже швидко!

Відповіді на питання / Задати питання

Задайте своє питання