Наші фахівці проводять безкоштовну індивідуальну консультацію по підбору та застосуванню продукції за телефоном

Дитячі устілки і напівустілки.

На замітку.

Всім!Всім!Всім!Мамам, татам, бабусям і дідусям корисно знати про елементи правильного розвитку маленького сім’янина, оточеного вашою любов’ю.

Дорогі дорослі!У цій статті ви читаєте про наболіле ... приходять до лікаря ортопеда-травматолога діти, у яких вже сформувалося порушення розвитку стопи.Це плоскостопість, часто супроводжується так званою вальгусною зміною стопи, або простіше кажучи, викривленням.Причин може бути багато.Але ми торкнемося лише тієї, яку можна запобігти - це увага до правильного розвитку дитини.

Батьки, будьте уважні до своєї дитини змалку.Приділяйте увагу дитячим ніжкам ще до того, як вони підуть.Робіть масажі, гімнастику, частіше показуйте вашого малюка сонечку, забезпечте йому здоровий сон, повноцінне харчування.Не намагайтеся рано давати навантаження на ніжки, почекайте місяців до 7-8, поки вони зміцніють.А самі тим часом підготуйтеся, щоб у вашого малюка було правильне взуття.Адже розвиток стоп, краса ніг, правильна постава залежить не тільки від природи і фізичного розвитку дитини, але і від правильно обраного взуття.

Зручність повинна бути пріоритетнішою за красу.Взуття має бути обов'язково за розміром, не тісним і не «на виріст».Звертайте увагу на натуральність матеріалів, жорсткість задника і бічних стінок.Добре, коли є жорсткий супінатор.Якщо його немає, то тоді є інший варіант: придбати взуття на розмір більше, ніж треба дитині, витягнути звідти фабричну устілку і постелити ортопедичну.Але взуття потрібне з жорстким задником і бічними стінками.

Вибирати устілку теж треба грамотно.Неправильно підібрана устілка може не тільки не дати результатів, але і принести шкоду, особливо на стадії інтенсивного зростання дитини, коли відбувається формування опорно-рухового апарату.Найкраще звернутися до консультанта-фахівця з устілок уже з висновком від ортопеда.Якщо такого немає - віддайте перевагу універсальній устілці або напівустілці (якщо немає спеціальних рекомендацій лікаря).Наприклад, можна сміливо вибирати промислові напівустілки високої якості, де є пілот для підтримки поздовжнього склепіння стопи і спеціальне потовщення для запобігання та виправлення вальгусної деформації стопи.


Що краще, устілки чи напівустілки?Різниці в їх функції немає.Напівустілка - це та ж сама устілка, в якій відсутня неробоча зона, що розташована під пальчиками стопи.Так що вибирати можна за комфортністю.Носити такі устілки дуже бажано щонайменше 4 години на день.Ніжка буде правильно розвиватися, не буде втомлюватися, і ваш малюк із задоволенням буде віддавати перевагу рухливим видам ігор.

В результаті виросте правильно сформована людина, здорова тілом і духом.Щоб виростити, наприклад, капусту - треба багато працювати, подбати про її захист від шкідників, часто поливати, прополювати і т.д.А щоб виростити людину - треба докласти в десятки разів більше зусиль.Так подбайте ж про маленьку людину так добре, щоб, коли вона виросте, ви могли милуватися її хорошою фізичною формою і пишатися її досягненнями.

Звернення до лікаря ортопеда обов'язкове, аби уникнути ускладнень.Лікар також дасть вам рекомендації щодо подальших дій.

Ми сподіваємося, що наша інформація була для вас корисною.

Бажаємо Вам в доброму здоров'ї здійснювати свої найсміливіші плани!

Автор ТМ "СТАН" всі права захищені.

Копіювати текст дозволяється за умови посилання на дану статтю.

Відповіді на питання / Задати питання

Задайте своє питання