Наші фахівці проводять безкоштовну індивідуальну консультацію по підбору та застосуванню продукції за телефоном

Постава.Її значення.Формування постави.Корекція постави.

Постава - це звична поза людини у вертикальному положенні тіла, вироблена протягом життя.Можна це назвати манерою себе тримати, «нести» своє тіло, «подавати» себе для сприйняття іншими людьми.Постава - це як дзеркало, у відображенні якого ваше ставлення до життя, до влаштованості, ваша оцінка себе, вираження ступеню задоволеності життєвим становищем, ставлення до співрозмовника, до оточуючих людей.Вона відображає гармонію людини і природи.Є таке поняття «м'язовий корсет».Це коли людина в будь-якій ситуації стежить за своєю ідеальною поставою.І цей «корсет», навіть якщо він штучний (утримуваний свідомо), - це профілактика не тільки захворювань хребта, а й захворювань взагалі, так показує практика.Окрім того, не дивуйтеся, правильна постава - це важливий фактор для побудови кар'єри.

Дуже шкода, що у нас немає обов'язкових шкіл для юнаків та дівчат, які виховували б правильну поставу.Часто буває, діти і підлітки горбляться, не стежать за положенням, в якому знаходиться їхнє тіло, висувають плече вперед (одне або обидва), «лягають» всім тулубом на письмовий стіл.І не замислюються, що в цей час вони самі формують свою поставу, яка буде, на жаль, патологічною або неправильною.А потім дивуємося, що так рано з'являються захворювання хребта і суглобів, розвиваються і закріплюються різноманітні психоемоційні комплекси.І все це згодом тягне за собою ранній розвиток захворювань внутрішніх органів і систем.

Із самого дитинства людині обов'язково потрібна в житті зацікавленість, захопленість, заняття, яке їй подобається, включаючи неодмінно рухливі дії.Будь-якій людині просто необхідно робити те, що у неї добре виходить, за що її похвалять.Так Так!Саме похвалять!Адже саме щира похвала підвищує людську гідність, впевненість у собі, в своїх силах, сіє відчуття потрібності і значущості в цьому світі.А ви спостерігали, як людина змінюється, коли її похвалили?М'язи обличчя розслаблюються, робляться приємніше і миліше.І щось відбувається в думках ... і людина вирівнюється, розправляє плечі, наче ось-ось у неї розкриються крила і вона здійметься високо вгору.Побільше рухів і частіше отримувати щиру похвалу - і постава сама собою зформується правильно.Але якщо по життю так склалося, що постава сама собою не зформувалася правильно - не турбуйтеся і не сумуйте.

А зараз ви дізнаєтеся найцікавіше.Свою поставу можна випрацювати, виховати і навіть виправити самому.І зайнятися цим можна у будь-якому віці.Але найвдячніший для виховання постави вік - це дитячий і юнацький (8-17років), на всьому її етапі формування.

Пропонуємо вашій увазі порівняльні постави.Перші три картинки (верхній ряд) - якою має бути правильна постава.Картинка №4, 5 і 6 - це постава деформована.


Перевірити свою поставу ви можете самостійно вдома, притулившись до будь-якої рівної вертикальної поверхні, наприклад, стінки.Потилиця, спина (плечі і лопатки), сіднички, литкові м'язи гомілки, п'яти повинні бути притиснуті до вертикальної площини.Очі дивляться вперед перед собою перпендикулярно положення тіла, як показано на зображенні зверху.Перевірити, чи немає у вас сколіозу, можна наступним чином.Намалюйте на великому дзеркалі вертикальну лінію.Станьте спиною до дзеркала таким чином, щоб у відображенні ваш хребет повторив намальовану лінію і попросіть кого-небудь із родичів, нехай подивиться, чи збігаються лінії відображеного хребта і намальована.Якщо так (картинка №1), то ви маєте правильну поставу. Якщо ні, то вам просто необхідно звернутися до лікаря ортопеда.

Фізичні вправи, водні процедури, самодисципліна, влаштованість у житті - все це допоможе сформувати красивий «корсет» з ваших м'язів.І навіть якщо вже є проблеми з поставою, то на перших етапах її виправлення вам будуть нагадувати про те, як правильно треба «тримати себе» вироби для корекції постави торгової марки «СТАН».

Торгова марка «СТАН» виготовляє пристосування для корекції постави у вигляді пояса грудопоясничного, реклінатора грудного відділу ікоректора.

Коректор постави допоможе виправити патологічний кіфоз.Лікарі також радять після травм і операцій з метою фіксації хребта в грудному відділі.

Пояс грудопоперековий допоможе виправити кіфосколіоз.Лікарі також радять після травм і операцій з метою фіксації хребта в грудному і поперековому відділах.

Ми можемо Вам порекомендувати і допомогти в підборі ортопедичного виробу.

Бажаємо Вам в доброму здоров'ї здійснювати свої найсміливіші плани!

Автор: ТМ «СТАН», всі права захищені.

Копіювати текст дозволяється за умови посилання на дану статтю.

Відповіді на питання / Задати питання

Задайте своє питання