Наші фахівці проводять безкоштовну індивідуальну консультацію по підбору та застосуванню продукції за телефоном

Пояс попереково-крижовий напівжорсткий (армований)

огляд

Пояс ортопедичний армований призначений для розвантаження і стабільної фіксації попереково-крижового відділу хребта. Його можна назвати як пояс розвантажуючий, так і пояс фіксуючий.

Пояс пояснично-крестцовый полужесткий

Завдяки двом металевим пластинам, розташованим уздовж хребта, корсет попереково-крижовий напівжорсткий моделюється відносно вигину спини і щільно прилягає до хребта.

Бічну підтримку хребта виконують чотири еластичні пластини пояса фіксуючого.

Оригінальна конструкція пояса розвантажувального успішно перекладає вагу і відмінно виконує свою роботу - розвантажує хребет в попереково-крижовому відділі, фіксує його.

Пояс виготовлений із багатошарового матеріалу, бавовняним (100%) покриттям з внутрішньої сторони. Зовні розвантажуючого пояса попереково-крижового приємне декоративне покриття.

Текстильна застібка «велкро» (липучка) робить одягання пояса фіксуючого максимально швидким і простим. Додаткові бічні пасочки - підтяжки дозволяють регулювати ступінь розвантаження і фіксації поясу ортопедичного, не знімаючи його.

Пояс ортопедичний армований призначений для розвантаження і стабільної фіксації попереково-крижового відділу хребта. Його можна назвати як пояс розвантажуючий, так і пояс фіксуючий.

Пояс пояснично-крестцовый полужесткий

Пояс розвантажуючий фіксуючий напівжорсткий можна застосовувати в таких випадках: при травмах хребта, під час реабілітації після операційних втручань, при остеохондрозі, при грижах міжхребцевих дисків, при нестабільності попереково-крижового відділу хребта.

Також фіксуючий пояс рекомендується застосовувати при проходженні курсу мануальної терапії, після занять ЛФК (лікувальної фізкультури).

Корсет попереково-крижовий напівжорсткий доцільно одягати при нагрузках. Нагрузкою можна вважати: підняття важких предметів, їзда в транспорті тривала або поганими дорогами, тривале перебування на ногах, вимушене перебування в незвичному положенні, виконання незвичної роботи, що викликає болі в області спини.

Ми сподіваємося, що наша інформація була для вас корисною.

Бажаємо Вам в доброму здоров'ї здійснювати свої найсміливіші плани!

АвторТМ "СТАН" всі права захищені.

Копіювати текст дозволяється за умови посилання на цю статтю.

Відповіді на питання / Задати питання

Задайте своє питання