Наші фахівці проводять безкоштовну індивідуальну консультацію по підбору та застосуванню продукції за телефоном

З'явилося нове відео на YouTube на відновлення шийного відділу хребта

Добрий день, шановні відвідувачі нашого сайту.

На ваше прохання ми надали базові вправи для занять з петлею Гліссона не тільки в форматі статті https://www.youtube.com/watch?v=3UhfQQzrdbM, а ще й відео https://www.youtube.com/watch?v=3UhfQQzrdbM. Вони призначені для витягування шийного відділу хребта. Звертаємо вашу увагу на те, що вправи, які дає лікар, можуть відрізнятися від наших. Це пояснюється індивідуальним підходом.Тепер про вправи. Що вони дають? Злегка витягують шийний відділ хребта, завдяки чому знижується навантаження на міжхребцеві диски, звільняються затиснуті м'які тканини, нервові корінці, судини. Нормалізується рухливість шийного відділу хребта, поліпшується кровообіг і головний мозок отримує більше кисню. Згодом зникають протрузії, поліпшується загальний стан усього організму, пам'ять, зір, слух, нормалізується як внутрішньочерепний, так і артеріальний тиск, зменшуються напади вегетосудинних дистоній, «відпускають» болі та оніміння в руках, в області серця, якщо це пов'язано з наслідками ускладнень остеохондрозу.

Представлена петля Гліссона артикул 08-01 (ПГ) і 08-01 (ПГК) може використовуватися також і для витягування на столі, якщо стіл для цього пристосований.


Звертаємо вашу увагу на те, що при витягуванні, в результаті звільнення судин від скутості, збільшується киснепостачання головного мозку, може виникати легке запаморочення (стан, подібний до ефекту хвойного лісу). Тому рекомендується після вправ з петлею Гліссона посидіти в комірі Шанца https://stan.ua/product/vorotnik-fiksiruusij-poluzestkij-vorotnik-sanca або полежати. Різких рухів не робити.

Обов'язково !!! Перше заняття провести в залі з інструктором по ЛФК.

Дуже добре заздалегідь придбати спеціальну ортопедичну подушку з місяцеподібним вирізом для сну на боці https://stan.ua/product/poduska-ortopediceskaa-bolsaa. Ви будете прекрасно висипатися, зберігаючи природні вигини хребта, не травмуючи його проблемні ділянки. У вас не буде затікати рука. А на ранок ви будете себе чудово почувати. Побачите, як зміниться ваша працездатність.

І ще зверніть увагу на те, яке у вас взуття. Для людей з проблемами в хребті просто необхідне взуття ортопедичне, або, щонайменше, правильно підібрані устілки ортопедичні. Це забезпечить амортизацію всього опорно-рухового апарату, захистить хребет від швидкого просідання хребців.

Це все в комплексі вбереже вас від дискомфорту і болю. Ви відчуєте прилив сил і нових емоцій. Голова буде відчуватися легшою, мозок світлішим, а обличчя свіжішим і молодшим.

Якщо у вас виникнуть запитання, можете задати їх нашому фахівцеві або вашому лікарю.

Купити пристрій для витягування можна на сайті виробника за посиланням: https://stan.ua/

Ми сподіваємося, що наша інформація була для вас корисною.

Бажаємо Вам в доброму здоров'ї здійснювати свої найсміливіші плани!

Автор ТМ "СТАН" всі права захищені.

Копіювати текст дозволяється за умови посилання на цю статтю.

Якщо у вас залишилися питання - можете задати їх нашим фахівцям. Відповідь отримаєте дуже швидко!

Відповіді на питання / Задати питання

Задайте своє питання