Наші фахівці проводять безкоштовну індивідуальну консультацію по підбору та застосуванню продукції за телефоном

Універсальний бандаж для людей з виведеною стомою

Вітання вам, шановні читачі.

Сьогодні ми приготували для вас огляд нового виробу ТМ «СТАН».

Цього разу це бандаж на стінку черевної порожнини для стомованих людей.

ТМ «СТАН» - це перший український виробник, який почав випускати подібного напрямку продукцію власної розробки. Причиною цього послужило те, що люди все частіше стали звертатися до лікарів з такими наслідками, як навколостомна або парастомальна грижа.

Бандажі вироблялись різної висоти, всіх існуючих і неіснуючих розмірів, отвір під стому робили різних діаметрів, розташування отворів міняли (по центру, зверху, знизу, зліва, справа).

Фахівці ТМ «СТАН» розробили технологію модуля, що знімається із змінним розташуванням отвору, і з успіхом її застосовують.

Виріб складається з багатошарового матеріалу. З внутрішньої сторони виконаний бандаж стома з натуральної бавовняної тканини. Це дає максимальний комфорт і в холодну, і в жарку погоду. Щільний матеріал для підтримки і надійної фіксації передньо-бокової стінки живота. Із сторони спини еластична вставка для комфортного облягання по формі фігури. По ширині бандажа вставлені три зміцнюючі пластикові пластини. Бандаж стома оснащений додатковим еластичним поясом для можливості регулювати ступінь фіксації. Застібка липучка досить широка, щоб утримувати будь-яку фіксацію.

У виготовленні бандажа застосовується ексклюзивна запатентована ТМ "СТАН" технологія модуля, що знімається і розташування отвору.

Бандаж укомплектований модулем, що знімається з отвором необхідного діаметра. Сам отвір зміщений до краю модуля. Цей модуль можна обертати на 360 градусів і вибирати найзручніше для людини розташування отвору з урахуванням того, в якому місці виведена стома.


Діаметр отвору для стоми у виробника стандартний - 5 см, 7 см або 9см. Якщо потрібен інший діаметр - це можливо зробити для вас індівідауально.

Для того, щоб визначити діаметр отвору під калоприймач, яким ви користуєтесь, необхідно викласти мішечок калоприймача клейкою стороною до поверхні столика (як показано на зображенні нижче) і заміряти зовнішній діаметр фланцю. У бандажі отвір повинен бути не менше цього параметра (щоб при русі тулуба бандажем не зривався мішечок). Більше можна. Тоді мішечок буде звисати рівно, не «зморщуватись».


У разі, як показано на зображенні, підійде бандаж зі стандартним діаметром отвору в бандажі 9см.

Технологи ТМ «СТАН» винайшли і запатентували універсальний бандаж для стомованих людей на всі випадки. З бандажа з отвором можна буде самому без зусиль зробити звичайний бандаж без отвору, просто замінивши модуль з отвором на модуль без отвору, тобто на глухий модуль.

Це знадобиться тим людям, кому зроблять реконструктивну операцію і стому приберуть.

В цьому випадку не потрібно буде купувати новий бандаж.

Міняйте модуль і користуйтеся на здоров'я.

Ми сподіваємося, що наша інформація була для вас корисною.

Бажаємо Вам в доброму здоров'ї здійснювати свої найсміливіші плани!

АвторТМ "СТАН" всі права захищені.

Копіювати текст дозволяється за умови посилання на цю статтю.

Відповіді на питання / Задати питання

Олена
Чи цей бандаж підходить для людей з двома стомами (уро та кало)
Адміністрація

Олена, доброго дня! Наші бандажі стандартно підходять для однієї стоми, але так як ми виробник, можемо пошити на замовлення з двома отворами. Можете нам зателефонувати для більш делатьної консультації. Бажаємо здоров'я!

Задайте своє питання