Наші фахівці проводять безкоштовну індивідуальну консультацію по підбору та застосуванню продукції за телефоном

Бандажі післяопераційні, протигрижові, фіксуючі.

Призначені для підтримки і фіксації різних ділянок тіла (області грудей, живота, паху).

Рекомендуються після хірургічних втручань. Також при травмах цих ділянок тіла. При вагітності.

 
 
Код товара: 02-01 (БН)
Ціна від 490грн.

Призначення бандажа - для підтримки і фіксації нирок в правильному положенні.

 
 
 
 
Код товара: 02-03 (БАВа)
Ціна від 720грн.

Призначення бандажа - для підтримки і фіксації черевної стінки після хірургічних втручань в області живота і грудної клітини.

 
 
 
 
Код товара: 02-04 (БСТ)
Ціна від 810грн.

Призначення бандажа - для підтримки і фіксації черевної стінки при стомі після хірургічних втручань.

 
 
 
 
Код товара: 02-12 (ПСТ)
Ціна від 570грн.

Призначення пояса - для підтримки і фіксації навколостомної області і калоприймача.

 
 
 
 
Код товара: 02-06 (БТРаж)
Ціна від 790грн.

Призначення бандажа - для підтримки і фіксації грудної клітини після хірургічних втручань і травм.

 
 
 
 
Код товара: 02-05 (БТРм)
Ціна від 770грн.

Призначення бандажа - для підтримки і фіксації грудної клітини після хірургічних втручань і травм.

 
 
 
 
Код товара: 02-11 (БАВа)
Ціна від 810грн.

Призначення бандажа - для підтримки і фіксації черевної стінки після хірургічних втручань в області живота і грудної клітини.

 
 
 
 
Код товара: 02-08 (ПВП)
Ціна від 530грн.

Призначення бандажа - для підтримки живота і розвантаження в поперековому відділі хребта під час вагітності і для фіксації м'язів живота в післяпологовий період.

 
 
 
 
Код товара: 02-09 (БППУ)
Ціна від 480грн.

Призначення бандажа - для утримання і фіксації пахової грижі.

 
 
 
 
Код товара: 02-02 (БАВ)
Ціна від 820грн.

Призначення бандажа - для підтримки і фіксації черевної стінки після хірургічних втручань в області живота і грудної клітини.

 
 
 
 
Код товара: 02-07 (БТРж 100% хлопок)
Ціна від 890грн.

Призначення бандажа - для підтримки і фіксації грудної

клітини після хірургічних втручань і травм.

 
 

Наша торгова марка «СТАН» виготовляє різноманітні бандажі для якнайшвидшої комплексної реабілітації в післяопераційному періоді. У нас є бандажі післяопераційні фіксуючі абдомінальні, фіксуючі торакальні, бандажі післяопераційні фіксуючі при стомі, при вагітності і після пологів, при нефроптозі (опущення нирки), пахові протигрижові лівий, правий, двосторонній.

Абдомінальний вентральний бандаж післяопераційний рекомендується для підтримки і фіксації черевної стінки після хірургічних втручань в області живота. У відновний період після операційних втручань на черевній стінці. Є модифікація бандажа післяопераційного при стомі. У післяпологовий період в якості фіксації черевної стінки. При грижах білої лінії живота. При інших хірургічних операціях в області черевної стінки. При всіляких грижах для запобігання випинання грижового вмісту. Має п'ять еластичних пластин (ребра жорсткості), які проходять уздовж бандажа, завдяки чому бандаж щільно прилягає і фіксується. Використання при виготовленні натуральної бавовняної тканини забезпечує вентиляційний ефект; виключає потертості і роздратування шкіри. Виготовлений з бавовняного (100%) матеріалу.


Бандаж післяопераційний торакальний фіксуючий виготовляється двох модифікацій і різних розмірів для жінок та чоловіків. Призначення бандажа - для підтримки і фіксації грудної клітини після хірургічних втручань і травм.


Має бандаж післяопераційний торакальний п'ять еластичних пластин (ребра жорсткості), розташовані уздовж бандажа, які моделюються по вигину тіла, завдяки чому бандаж щільно прилягає. Дві лямки, що проходять через плечі, фіксують бандаж на необхідному рівні грудей. Завдяки оригінальній конструкції, бандаж надійно фіксує грудну клітину. Використання при виготовленні натуральної бавовняної тканини забезпечує вентиляційний ефект, виключає потертості і роздратування шкіри. Бандаж виготовлений з багатошарового матеріалу, бавовняним (100%) покриттям з внутрішньої сторони.

Бандаж при вагітності і після пологів. Рекомендується бандаж - для підтримки живота і розвантаження в поперековому відділі хребта під час вагітності і для фіксації м'язів живота в післяпологовий період. Забезпечує підтримку живота і знімає навантаження з поперекового відділу хребта. Еластичні пластини (ребра жорсткості), розташовані на бандажі, моделюються по вигину тіла, завдяки чому бандаж щільно прилягає і підтримує живіт і поясницю. Дві еластичні бічні підтяжки, при необхідності, створюють додаткову фіксацію, і використовуються для кращої підгонки по фігурі.


Використання при виготовленні бавовняної (100%) тканини забезпечує комфортне відчуття, вентиляційний ефект; виключає потертості і роздратування шкіри. А в результаті зменшує розтяжки і запобігає появі пупкової грижі. Під час вагітності для підтримки живота рекомендується починаючи з 20-го тижня вагітності. Знижує навантаження і біль попереку. Прискорює період реабілітації після пологів. Забезпечує підтяжку і фіксацію м'язів живота і сприяє повному фізіологічному відновленню в післяпологовий період.


Бандаж при нефроптозі (нирковий). Рекомендується для підтримки і фіксації нирок в правильному положенні. Також може використовуватися у відновлювальний період після операційних втручань на черевній стінці. Бандаж паховий протигрижовий універсальний призначений для підтримки і фіксації пахової грижі. За необхідності комплектується лівим, правим або двома пілотами в залежності від розташування грижі. Розмір бандажа універсальний і регулюється в залежності від об'єму талії. Бандаж також може використовуватися в відновлювальний період після операційних втручань в області паху.

Всі бандажі рекомендується одягати на нижню білизну в положенні лежачи перед навантаженням і за рекомендацією лікаря. Тривалість і особливості носіння обговорюються з лікарем.

На базі наших ортопедичних майстерень ми виконуємо індивідуальні замовлення. Проводимо гарантійне (протягом 6 місяців) та післягарантійне обслуговування виробів власного виробництва.