Наші фахівці проводять безкоштовну індивідуальну консультацію по підбору та застосуванню продукції за телефоном

Коректори постави

Призначені для розвантаження і фіксації поперекового і грудного відділів хребта. Рекомендуються для виправлення постави кіфозної, сколіотичної і кіфосколіотичної. Також в післяопераційний період і після травм.

 
 
Код товара: 04-01 (ПРпкг 4д)
Ціна від 820грн.

Призначення корсета - для розвантаження і посиленої фіксації попереково-грудного відділу хребта.

 
 
 
 
Код товара: 04-02 (ПРГ)
Ціна від 600грн.

Призначення реклінатора - для формування і підтримки грудного відділу хребта.

 
 
 
 
Код товара: 04-03 (ПКО)
Ціна від 350грн.

Призначення коректора - для формування правильної постави.

 
 
 
 
Код товара: 04-04 (ПКД)
Ціна від 420грн.

Призначення Кілець Дельбе - для фіксації кісток плечового пояса при переломах ключиці.

 
 

Постава-це звична поза людини у вертикальному положенні тіла, вироблена протягом життя. Це можна назвати манерою тримати себе, своє тіло і дух. Постава відображає ставлення людини до життя, до свого місця в житті, до свого оточення. Як показує практика, хороша постава - це профілактика захворювань хребта, та, не дивуйтеся, важливий фактор для побудови кар'єри.


Як сформувати поставу. На сьогоднішній день немає обов'язкових шкіл для виховання правильної постави. Часто буває, коли юнаки і дівчата не стежать за положенням свого тіла, горбляться, висувають обидва плеча або одне вперед, таким чином формуючи неправильну або патологічну поставу. В результаті розвиваються і закріплюються різні психоемоційні комплекси і закладаються майбутні захворювання хребта і суглобів. Найцікавіше, що поставу можна сформувати, виробити, і навіть виправити самому. Це можна зробити в будь-якому віці. Але найвдячніший вік виховання постави - дитячий і юнацький (8-17років) на етапі її формування.


Наша торгова марка «СТАН» виготовляє пристосування для корекції постави у вигляді пояса грудопоясничного, реклінатори грудного відділу, коректора і кілець Дельбе.

Коректор постави рекомендований для фіксації грудного відділу хребта та виправлення кіфозної постави. Також в післяопераційний період та після травм по пораді лікаря.

Реклінатор грудного відділу рекомендується для фіксації грудного відділу хребта та виправлення постави кіфозної, сколіотичної, змішаної кіфосколіотіческой. Також в післяопераційний період і після травм за порадою лікаря.


Пояс грудопоперековий рекоменуется для фіксації поперекового і грудного відділів хребта і виправлення постави кіфозної, сколіотичної і кіфосколіотичної. Також в післяопераційний період і після травм за порадою лікаря.

Кільця Дельбе застосовується при травмах ключиці, для примусового розведення плечей при кіфозі, під час реабілітації після операційних втручань.

На базі наших ортопедичних майстерень ми виконуємо індивідуальні замовлення. Проводимо гарантійне (протягом 6 місяців) та післягарантійне обслуговування виробів власного виробництва.