Наші фахівці проводять безкоштовну індивідуальну консультацію по підбору та застосуванню продукції за телефоном

Ортопедичні пристосування для витягування хребта

Призначені для тракції (витягування) хребта.

 
 
Код товара: 08-01 (ПГ)
Ціна від 560грн.

Призначення пристрою - для тракції (витягування) шийного відділу хребта

 
 
 
 
Код товара: 08-03 (ВТ)
Ціна від 3900грн.

Призначення пристосування - для підводної тракції (витягування) попереково-грудного відділу хребта.

 
 
 
 
Код товара: 08-02 (ПВТ)
Ціна від 4700грн.

Призначення пристосування - для підводної тракції (витягування) шийного відділу хребта

 
 
 
 
Код товара: 08-04(ВТг)
Ціна від 3200грн.

Призначення пристосування - для тракції (витягування) попереково-грудного відділу хребта.

 
 

Наша торгова марка «СТАН» виготовляє ортопедичні пристрої: Петля Гліссона, пристосування для підводного витягування (поплавок) ПВТ, пристосування для підводного витягування ВТ, пристосування для витягування на столі ВТГ.

Пристрій для тракції (витягування) хребта (Петля Гліссона) рекомендується для витягування шийного і грудного відділів хребта шляхом застосування дозованої сили за голову людини. Для лікування захворювань і травм хребта методом витягування, для збільшення відстані між тілами хребців шийного та грудного відділів хребта, для поліпшення кровообігу в судинах шляхом зміцнення і тренування м'язів і зв'язок спини, в період реабілітації після травм і оперативних втручань в області шийного відділу хребта, при зміщенні міжхребцевих дисків шийного відділу хребта, при остеохондрозі шийного відділу, при проходженні курсу мануальної терапії. Пристрій одягається і фіксується на голові людини за допомогою двох ременів, оснащених застібкою Велкро. У верхній частині петлі Гліссона розташовані два півкільця, за які застосовується дозоване зусилля для витягування (тракції) хребта. Пристосування виготовлене з багатошарового щільного матеріалу, який забезпечує комфортне відчуття, вентиляційний ефект. Виключає потертості і подразнення шкіри.

Пристосування для підводного витягування (поплавок) ПВТ рекомендується для підводної тракції (витягування) шийного та грудного відділу хребта шляхом застосування дозованої сили за голову людини. Для лікування захворювань і травм хребта методом витягування, для збільшення відстані між тілами хребців шийного та грудного відділів хребта, в період реабілітації після травм і оперативних втручань в області шийного відділу хребта, при зміщенні міжхребцевих дисків шийного відділу хребта, при остеохондрозі шийного відділу, при проходженні курсу мануальної терапії. Пристосування одягається на шию людини і фіксується двома напівкомірами (упираючись в потилицю і підборіддя) за допомогою застібки Велкро (липучки). Витягування (тракція) хребта здійснюється у воді за допомогою вантажу (тягару), підвішеного за півкільця, які розташовані на поясі. Пристосування виготовлено з високоякісного, легкого матеріалу, який забезпечує плавучість.

Пристосування для підводного витягування ВТ рекомендується для підводної тракції (витягнення) попереково-грудного відділу хребта. Для лікування захворювань і переломів хребта методом витягування, для збільшення відстані між хребцями попереково-грудного відділу хребта, в період реабілітації після травм і оперативних втручань в попереково-грудному відділі хребта, при зміщенні міжхребцевих дисків, при остеохондрозі, при проходженні курсу мануальної терапії. За лямки на грудному поясі здійснюється підвішування людини.

За півкільця (розташовані на поперековому поясі) підвішується важки, необхідної ваги, завдяки якому застосовується дозоване зусилля для витягування хребта. Пристосування виготовлено з багатошарового щільного матеріалу.

Пристосування для витягнення на столі ВТГ рекомендується для тракції (витягування) попереково-грудного відділу хребта. Для лікування захворювань і переломів хребта методом витягування, для збільшення відстані між хребцями попереково-грудного відділу хребта, при зміщенні міжхребцевих дисків, при остеохондрозі, при проходженні курсу мануальної терапії. Пристосування укомплектовано двома поясами грудним і поперековим. За лямки на грудному поясі здійснюється фіксація людини. На поперековому поясі фіксується за півкільця вантаж необхідної ваги, завдяки якому застосовується дозоване зусилля для витягування хребта. Пристосування виготовлено з багатошарового щільного матеріалу.

Метод використання повинен призначатися лікарем. Всі пристрої для витягування застосовуються під наглядом лікаря.