Наші фахівці проводять безкоштовну індивідуальну консультацію по підбору та застосуванню продукції за телефоном

Подушки ортопедичні

Призначені для розвантаження і зняття напруги в м'язах і суглобах.

 
 
Код товара: 10-01 (ППР)
Ціна від 490.00грн.

Призначення профілактора спини - для розвантаження і зняття напруги в м'язах спини.

 
 
 
 
Код товара: 10-03 (ПБ)
Ціна від 650грн.

Призначення подушки - для створення анатомічно правильного положення, розвантаження і м'якої фіксації шийного відділу хребта під час сну, для повноцінного відпочинку.

 
 
 
 
Код товара: 10-04 (ПМ)
Ціна від 420грн.

Призначення подушки - для створення анатомічно правильного положення, розвантаження і м'якої фіксації шийного відділу хребта під час сну, під час руху в автомобілі: автобусі, поїзді, літаку та під час відпочинку в сидячому положенні.

 
 
 
 
Код товара: 10-02 (ПКЛ)
Ціна від 2800.00грн.

Призначення подушки клиноподібної - для зменшення здавлення тканин тіла в області крижів і п'ят і створення анатомічно правильного положення, розвантаження і фіксації суглобів нижніх кінцівок і хребта.

 
 

Наша торгова марка «СТАН» виготовляє ортопедичні подушки великі і малі, клиновидні подушки, профілактори спини.

Подушка ортопедична велика рекомендується як основна подушка для максимального відпочинку під час сну, а також для запобігання і лікування захворювань шийного відділу хребта, пов'язаних з ними болями і порушеннями кровопостачання і киснепостачання головного мозку. Подушка розроблена найбільш вдалої форми, що дозволяє спати на боці і при цьому створювати хребту максимальне розслаблення в шийному відділі і запобігає нахили в сторони, таким чином забезпечуючи повноцінну циркуляцію крові до судин головного мозку і максимальне розслаблення м'язів шиї. Виготовлена з гігієнічного довговічного матеріалу. Наповнювач - поліефірні силіконізовані кульки, зарекомендували себе як чудовий антиалергенний, антибактеріальний і повітропровідний матеріал. Висота подушки регулюється. Не «збивається», не «просідає». Наволочка з натуральної бавовняної тканини продається окремо.

Подушка ортопедична мала відрізняється від попередньої розмірами і призначенням. Рекомендується для переїздів в автомобілі. Знімає тривалу напругу як під час їзди, так і під час сну в сидячому положенні, забезпечуючи в шийному відділі хребта розвантаження та правильну підтримку.

Подушка клиноподібна рекомендується для профілактики пролежнів і запобігання всіляких порушень хребта у післяопераційних та лежачих тривалий час хворих, після операцій на хребті. Розміщують під ноги лежачого, створюючи комфорт суглобам нижніх кінцівок і хребта. У такому положенні знижується напруга у всьому тілі людини, яка лежить, зменшується лордоз поперекового відділу, піднімається область таза, злегка згинаються тазостегнові і колінні суглоби.

Зменшується здавлення тканин тіла в області крижів і п'ят, де найчастіше утворюються пролежні. Перешкоджає утворенню контрактур (затруднення рухливості суглобів). Виготовлена з гігієнічного пінополіуретану. Може піддаватися термічній обробці. Продається в комплекті з чохлом зі шкірозамінника (для полегшення обробки в умовах стаціонару) або з м'якої трикотажної велюрової тканини.

Профілактор спини рекомендується для розвантаження і зняття напруги в м'язах спини. Показаний людям, які багато часу проводять в сидячому положенні для попередження порушення постави, захворювань хребта, для зняття напруги в спині і полегшення стану при захворюваннях хребта, школярам і студентам для формування правильної постави під час навчання, водіям для зняття напруги м'язів спини під час тривалих поїздок і під час відпочинку у водійському кріслі.

Кріпиться на спинку стільця, крісла, автомобільного сидіння.