Наші фахівці проводять безкоштовну індивідуальну консультацію по підбору та застосуванню продукції за телефоном

Пояси, корсети, бандажі ортопедичні для спини

Призначені для розвантаження і різного ступеня фіксації попереково-крижового і грудного відділів хребта. Рекомендуються при травмах хребта, під час реабілітації після операційних втручань, при остеохондрозі, міжхребцевих грижах, при проходженні курсу мануальної терапії, після занять ЛФК.

 
 
Код товара: 01-01 (ПРкж)
Ціна від 830грн.

Призначення пояса для розвантаження і напівжорсткої фіксації попереково-крижового відділу хребта.

 
 
 
 
Код товара: 01-011 (КП)
Ціна від 1260грн.

Призначення корсетного пояса - для розвантаження і фіксації попереково-крижового відділу хребта.

 
 
 
 
Код товара: 01-012 (ПР легкий)
Ціна від 650грн.

Призначення легкого пояса для талії - для легкої розвантаження і фіксації попереково-крижового відділу хребта.

 
 
 
 
Код товара: 01-03 (ПРуф)
Ціна від 1160грн.

Призначення корсета для спини - для розвантаження і посиленої фіксації попереково-крижового та нижньо-грудного відділу хребта.

 
 
 
 
Код товара: 01-04 (ПРэл)
Ціна від 650грн.

Призначення бандажа для спини - для

розвантаження і еластичної фіксації попереково-крижового відділу хребта.

 
 
 
 
Код товара: 01-02 (ПРпк)
Ціна від 890грн.

Призначення пояса - для розвантаження і напівжорсткої фіксації попереково-крижового відділу хребта.

 
 
 
 
Код товара: 01-05 (ПРпкг 2)
Ціна від 1160грн.

Призначення корсета - для розвантаження і фіксації попереково-грудного відділу хребта.

 
 
 
 
Код товара: 01-06 (ПРпкг 4)
Ціна від 1370грн.

Призначення корсета - для розвантаження і посиленої фіксації попереково-грудного відділу хребта.

 
 
 
 
Код товара: 01-08 (ПШ)
Ціна від 660грн.

Призначення пояса - для прогрівання і фіксації попереково-крижового відділу хребта.

 
 
 
 
Код товара: 01-07 (ПРкож)
Ціна від 1440грн.

Призначення корсета для попереку - для розвантаження і посиленої фіксації попереково-крижового відділу хребта.

 
 

Наша торгова марка «СТАН» виготовляє різноманітні пояси, бандажі та корсети для розвантаження і фіксації спини, якнайшвидшої комплексної реабілітації в післяопераційному періоді і після загострень хронічних захворювань хребта. У нас є попереково-крижові бандажі еластичні, пояси вовняні (100%) зігріваючі, шкіряні корсети, корсети попереково-крижові посиленої фіксації (4x4), пояси напівтверді (армовані), напівтверді (100% бавовна); Корсети грудопоперекові з двома і з чотирма металевими пластинами.

Пояс для спини ортопедичний рекомендований для роботи пов'язаної з фізичними навантаженнями

Рекомендується для розвантаження і напівжорсткої фіксації попереково-крижового відділу хребта для реабілітації в післяопераційний період.

Виготовлений з багатошарового матеріалу, бавовняним (100%) покриттям з внутрішньої сторони. Дві металеві пластини, розташовані уздовж хребта, моделюються по вигину спини, завдяки чому пояс щільно прилягає до хребта. Чотири еластичні пластини (ребра жорсткості), виконують функцію бічної підтримки хребта. Оснащений двома додатковими бічними еластичними поясами для можливості посилення фіксації. Оригінальна конструкція поясу успішно перерозподіляє вагу і розвантажує попереково-крижовий відділ хребта, забезпечує стабільну розвантаження і фіксацію.

Наш корсет для попереку шкіряний призначений для професіоналів

Корсет для людей які піддають себе важким фізичним навантаженям, підійде для вантажників, будівельників, кур'єрів, садівників - городників, спортсменів, тих у кого робота пов'язана з довгим перебуванням "на ногах"

Корсет для попереку попереково-крижовий (шкіряний) рекомендується для розвантаження і посиленою фіксації попереково-крижового відділу хребта. Може бути рекомендований при травмах хребта, під час реабілітації після операційних втручань, при остеохондрозі, міжхребцевих грижах, нестабільності попереково-крижового відділу хребта, при проходженні курсу мануальної терапії, після занять ЛФК. Шкіряний корсет для спини виготовляється всіх розмірів. Виконаний з еко шкіри і має всі переваги цього високоякісного матеріалу.З внутрішньої сторони бавовняна 100% тканина. Дві металеві пластини, розташовані уздовж хребта, моделюються по вигину спини, завдяки чому пояс щільно прилягає до хребта. Оригінальна жорстка конструкція поясу успішно перерозподіляє вагу і розвантажує хребет попереково-крижового відділу, забезпечує стабільну розвантаження і фіксацію. Може застібатися на пряжку або на липучку. Може мати додаткові бічні еластичні підтяжки для посилення фіксації.

Пояс для талії - призначений для активного способу життя: занять спортом, туризмом, риболовлею, садівництвом.

Має зігріваючий ефект і надає пластичну, що не грубу підтримку хребта. Делікатно оберігає спину під час фізичних навантажень у вашому повсякденному житті.

Корсет для спини посиленою фіксації (4x4) - для максимально жорсткої фіксації спини

Цей корсет виготовляється з поліпшеними параметрами для того щоб максимально жорстко зафіксувати спину. При висоті в 30 см з 4-ма металевими і 4-ма еластичними пластинами, він підійде для людей які потребують особливо жорсткої фіксації спини. При травмах хребта і реабілітації в післяопераційний період.

Рекомендується для розвантаження і посиленою фіксації попереково-крижового відділу хребта. Чотири металеві пластини, розташовані уздовж хребта, моделюються по вигину, завдяки чому корсет щільно прилягає до хребта. Чотири еластичні пластини (ребра жорсткості), виконують функцію бічної підтримки хребта. Спереду тулуба фіксується на застібку Велкро (липучку). Дві еластичні бічні підтяжки, при необхідності, створюють додатковий ступінь фіксації хребта. Оригінальна конструкція корсета для спини успішно перерозподіляє вагу і розвантажує попереково-крижовий відділ хребта, stan.ua забезпечує стабільну розвантаження проблемної зони і сусідніх з нею хребців і жорстку фіксацію. Корсет для спини виготовлений з багатошарового матеріалу, бавовняним (100%) покриттям з внутрішньої сторони.

Бандаж для спини попереково-крижовий (еластичний) - знімає напругу зі спини під час сидячої роботи.

Щільно огинає тіло при цьому не передавлює м'язи але тримає їх у тонусі що сприяє схудненню.

Рекомендується для розвантаження і м'якої фіксації попереково-крижового відділу хребта. Еластичні пластини (ребра жорсткості), розташовані уздовж хребта, легко моделюються по вигину спини, завдяки чому пояс щільно прилягає до хребта і виконує функцію підтримки попереково-крижового відділу хребта. Дві еластичні бічні підтяжки, при необхідності, створюють додатковий ступінь фіксації хребта. Оригінальна конструкція бандажа для спини м'яко розвантажує попереково-крижовий відділ хребта, забезпечує розвантаження і фіксацію. Бандаж для спини може успішно використовуватися для профілактики захворювань хребта. Бандаж для спини виготовлений з багатошарового матеріалу, бавовняним (100%) з внутрішньої сторони.

Пояс грудопоперековий з 2-ма металевими пластинами - надійно підтримує м'язи спини і забезпечує правильну поставу.

Має дві металеві пластини, розташовані уздовж хребта і моделюються по вигинах хребта, чотири еластичні пластини, плечові еластичні ремені для надійної фіксації грудного відділу хребта, а також виконують функцію розведення плечей для формування правильної постави. Оригінальна конструкція корсета для спини перерозподіляє вагу і розвантажує грудний і поперековий відділи хребта, забезпечує стабільну розвантаження і фіксацію. Пояс виготовлений з багатошарового матеріалу, бавовняним (100%) покриттям з внутрішньої сторони.

Корсет для хребта грудопоперековий з 4-ма металевими пластинами - має максимально посилену фіксацію всіх відділів спини

Рекомендується для розвантаження і посиленою фіксації попереково-грудного відділу хребта. Відрізняється від попередньої модифікації тим, що має чотири металеві пластини і забезпечує більш жорстку фіксацію.

Всі пояси, бандажі та корсети для спини рекомендується одягати на нижню білизну в положенні лежачи перед навантаженням і за рекомендацією лікаря. Тривалість і особливості носіння обумовлюються з лікарем.

Наша торгова марка «СТАН» проводить гарантійне (протягом 6 місяців) та післягарантійне обслуговування виробів власного виробництва. На базі наших ортопедичних майстерень ми виконуємо індивідуальні замовлення. Приходьте в наші фірмові магазини: Київ, вул. М. Закревського, 29, вул. О. Бальзака, 4.