Наші фахівці проводять безкоштовну індивідуальну консультацію по підбору та застосуванню продукції за телефоном

Рукотримачі фіксуючі, косинки для рук

Призначені для розвантаження і фіксування верхніх кінцівок при травмах, для іммобілізації в післяопераційний період.

 
 
Код товара: 05-01 (ПРК)
Ціна від 320грн.

Призначення рукотримача - для розвантаження і фіксування верхньої кінцівки при травмах.

 
 
 
 
Код товара: 05-03 (ПРФ2)
Ціна від 640грн.

Призначення рукотримача - для розвантаження і фіксування верхньої кінцівки при травмах.

 
 
 
 
Код товара: 05-02 (ПРФ1)
Ціна від 550грн.

Призначення рукотримача - для розвантаження і фіксування верхньої кінцівки при травмах.

 
 
 
 
Код товара: 05-04 (ПРО)
Ціна від 1180грн.

Призначення рукотримача - для розвантаження і фіксації верхньої кінцівки при травмах.

 
 

Наша торгова марка «СТАН» виготовляє рукотримачі для розвантаження і фіксування верхньої кінцівки при травмах. У нас виготовляється рукотримачі фіксують Дезо -1 і Дезо-2, рукотримач «косинка».

Рукотримач фіксуючий (Дезо) рекомендується для розвантаження і фіксування верхньої кінцівки при травмах. Виготовляється чотирьох розмірів. Оригінальна конструкція рукотримача надійно фіксує і розвантажує плечовий пояс і передпліччя. Рукотримач складається з пояса, який кріпиться до тулуба, і пасової стрічки, яка перекидається через плече і фіксатора для передпліччя. Оригінальна конструкція рукотримача надійно фіксує і розвантажує плечовий пояс і передпліччя. Виготовлений з багатошарового матеріалу, бавовняним (100%) покриттям з внутрішньої сторони.

Рукотримач фіксуючий (Дезо-2) рекомендується для розвантаження і жорсткого фіксування верхньої кінцівки при травмах. Рукотримач складається з пояса для фіксації плеча до тулуба, фіксатора передпліччя і двох ремінних стрічок, які підтримують кінцівку, перекидаються через верхню частину тулуба, перехрещуючись на спині, проходять в районі ключиць і опускаються на передпліччі, регулюються по довжині і фіксуються на застібку фастекс.


Рукотримач «косинка» рекомендується для розвантаження і фіксування верхньої кінцівки при травмах, може використовуватися як тимчасова часткова іммобілізація. Рукотримач складається з «косинки» для передпліччя і пасової стрічки для підтримки через плече. Оригінальна конструкція рукотримача надійно фіксує і розвантажує плече і передпліччя. Рекомендується при травмах плеча та передпліччя, наприклад, при підвивихах плеча, для іммобілізації передпліччя і плеча, під час реабілітації після операційних втручань.

На базі наших ортопедичних майстерень ми виконуємо індивідуальні замовлення. Проводимо гарантійне (протягом 6 місяців) та післягарантійне обслуговування виробів власного виробництва.