Наші фахівці проводять безкоштовну індивідуальну консультацію по підбору та застосуванню продукції за телефоном

Ортези, лонгет і інші фіксатори суглобів верхніх кінцівок

Призначені для різного ступеня фіксації суглобів верхніх кінцівок при травмах, під час реабілітації після оперативних втручань.

 
 
Код товара: 06-01 (Ортез-лз)
Ціна від 320грн.

Призначення ортеза - для фіксації променезап'ясткового суглоба при травмах.

 
 
 
 
Код товара: 06-04 (ЛТ)
Ціна від 320грн.

Бандаж на передпліччя (лікоть тенісиста)


 
 
 
 
Код товара: 06-05 (НЛ)
Ціна від 220грн.

Налокотник (еластичний)


 
 
 
 
Код товара: 06-03 НП
Ціна від 120грн.

Призначення бандажа променезап'ясткового суглоба (еластичний) напульсник - для фіксації променезап'ясткового суглоба при травмах.

 
 
 
 
Код товара: Ортез межфаланговыей
Ціна від 0грн.

Предназначение ортеза - для фиксации межфаланговых суставов кисти руки

 
 

Наша торгова марка «СТАН» в допомогу лікарям виготовляє обмежувачі суглобів верхніх кінцівок, ортези.

Фіксатор променезап'ясткового суглобу є ортезом і рекомендується для жорсткої фіксації області
променезап'ясткового суглобу при травмах, під час реабілітації після операційних втручань. Виготовляється чотирьох розмірів S, M, L, XL і різної довжини 19 і 26 см. Оснащений щільно прилягаючою жорсткою металевою шиною, зігнутою по формі променезап'ясткового суглобу. Має отвір для великого пальця, що забезпечує відведення. Ортез фіксується на руці за допомогою однієї (короткий) або двох (довгий) застібок Велкро. Надійно фіксує променезап'ястковий суглоб, створюючи йому повний спокій, подібно гіпсу, при цьому залишаючи пальці кисті руки вільними. Ортез виготовлений з багатошарового матеріалу. До тіла прилягає бавовняним (100%) покриттям, що забезпечує комфорт і дихаючий ефект, не викликає дерматитів.

Ортез на міжфалангові суглоби кисті руки рекомендується для фіксації фаланги пальців і міжфалангових суглобів пальців руки після травм і оперативних втручань. Виготовляється двох розмірів, із захопленням дистальної і середньої фаланги пальця і з захопленням трьох фалангових кісток - дистальної, середньої і проксимальної. Зсередини забезпечується комфорт завдяки м’якому покриттю з пінополіуретану.

Ортези використовуються за рекомендацією лікаря. Тривалість і особливості носіння також обумовлюються з лікарем.

Наша торгова марка проводить гарантійне (протягом 6 місяців) та післягарантійне обслуговування виробів власного виробництва. На базі наших ортопедичних майстерень ми виконуємо індивідуальні замовлення.