Наші фахівці проводять безкоштовну індивідуальну консультацію по підбору та застосуванню продукції за телефоном

Коміри ортопедичні, фіксуючі

Призначені для підтримки і різного ступеня фіксації шийного відділу хребта з метою корекції патологічних станів, причиною яких є всілякі порушення хребта в шийному відділі.

 
 
Код товара: 03-06 (БКУФ)
Ціна від 670грн.

Призначення коміра - для посиленої фіксації шийного відділу хребта.

 
 
 
 
Код товара: 03-04 (БКФ)
Ціна від 380грн.

Призначення коміра - для напівтвердої фіксації і розвантаження шийного відділу хребта.

 
 
 
 
Код товара: 03-02 (БКФм)
Ціна від 300грн.

Призначення коміра - для м'якої фіксації і розвантаження шийного відділу хребта.

 
 
 
 
Код товара: 03-03 (БКФд)
Ціна від 350грн.

Призначення коміра - для напівтвердої фіксації і розвантаження шийного відділу хребта.

 
 
 
 
Код товара: 03-01 (БКФмд)
Ціна від 300грн.

Призначення коміра - для м'якої фіксації і розвантаження шийного відділу хребта.

 
 
 
 
Код товара: 03-05 (БКФж)
Ціна від 700грн.

Призначення коміра - для жорсткої фіксації шийного відділу хребта.

 
 

Наша торгова марка «СТАН» випускає шийні бандажі. Це ортопедичні пристрої для підтримки і фіксації шийного відділу хребта з метою корекції патологічних станів, причиною яких є всілякі порушення хребта в шийному відділі. Це може бути зміщення міжхребцевих дисків, остеохондроз, ретролістез, остеохондроз, спондильоз, спондилоартроз, спондилолістез і інші дегенеративно-дистрофічні захворювання. Також шийні бандажі застосовуються в період реабілітації після травм і оперативних втручань в області шийного відділу хребта. При проходженні курсу мануальної терапії. У дітей при м'язовій кривошиї.

Шийний бандаж обмежує згинаючі, розгинаючі, поворотні рухи шиї, таким чином забезпечуючи спокій і легку тракцію (витягування) шийного відділу хребта, одночасно забезпечує утримання в теплі даного відділу хребта. Це сприяє регуляції шийного лордозу, зменшенню болю, розвантаження тіл хребців, м'язів і зв'язок, поліпшенню кровопостачання головного мозку, нормалізації пам'яті, слуху та зору, а в підсумку швидкому одужанню.

Ми виготовляємо ортопедичні фіксуючі коміри (Шанца) різних модифікацій, для дорослих і дітей з народження. Для дорослих виготовляється м'який, напівжорсткий, посиленої фіксації, жорсткий бандажі. Для дітей - м'який і напівжорсткий. Різних розмірів за окружністю

і за висотою шиї. Індивідуально для кожної людини.

Ступінь жорсткості фіксації і час носіння коміра призначає лікар. Ваш індивідуальний розмір допоможе правильно підібрати наш навчений персонал.

М'який комір рекомендується для м'якої фіксації і розвантаження шийного відділу хребта. Виготовлений з високоякісного пінополіуретану. Використання при виготовленні натуральної бавовняної тканини забезпечує комфортне відчуття, вентиляційний ефект, виключає потертості і подразнення шкіри. Виготовляється трьох розмірів і різної висоти, від 6 до 14см. Одягається легко, є виїмка для підборіддя, застібається ззаду на липучку. Для правильного визначення розміру коміра, необхідно провести два виміри: окружність шиї, а також відстань між кутом нижньої щелепи і серединою ключиці.

Напівжорсткий комір відрізняється тим, що зверху посилений пластиковою вставкою, завдяки якій створюється необхідна жорсткість при фіксації шийного відділу хребта.

Комір посиленої фіксації з ребрами жорсткості рекомендується для посиленої фіксації шийного відділу хребта. Відрізняється тим, що складається з двох частин і має дві поздовжні металеві пластини з лицьової та потиличної частинах коміра, які створюють необхідну жорсткість і моделюються по висоті індивідуально.

Комір фіксуючий жорсткий рекомендується для жорсткої фіксації шийного відділу хребта. Виготовлений з екологічно чистого пластику, завдяки якому створюється необхідна жорсткість при фіксації шийного відділу хребта. У місцях прилягання до тіла комір оснащений м'якими валиками, які забезпечують комфортне носіння і оберігають від потертостей і подразнення шкіри. Залежно від індивідуальних особливостей будови шиї конструкція коміра дозволяє регулювати його висоту. Застібається ззаду на липучку. Виготовляється трьох розмірів.

Коміри фіксуючі дитячі, м'який і напівжорсткий аналогічні таким же комірам для дорослих, відрізняються лише розмірами. Виготовляються трьох розмірів з висотою від 3 до 8 см.

Протипоказання до носіння шийного бандажа: виражена нестабільність в шийному відділі хребта, дерматологічні захворювання.

З гігієнічною метою рекомендується комір періодично знімати.

На базі наших ортопедичних майстерень ми виконуємо індивідуальні замовлення. Проводимо гарантійне (протягом 6 місяців) та післягарантійне обслуговування виробів власного виробництва.