Наші фахівці проводять безкоштовну індивідуальну консультацію по підбору та застосуванню продукції за телефоном

Як одягати пояс грудопоперековий ТМ СТАН

Добрий день, шановні читачі!

Сьогодні розберемо питання формування і одягання корсета на всю спину з металевими ребрами жорсткості ТМ СТАН.

Питань немає у тих людей, яким одягає такий корсет фахівець.

Питання виникають у людей, які отримують виріб поштою. Приходить корсет з прямими пластинами, в акуратно складеному вигляді.

Посилочку розпаковуємо, розкладаємо на рівній чистій поверхні, розбираємося, де що знаходиться.


Прикладаємо реклінатор до хребта людини, на яку треба одягати корсет. Просимо максимально розправити спину. Визначаємо, в яких місцях і наскільки потрібно прогнути пластини, щоб реклінатор повторив форму спини людини. Тепер кладемо на тверду поверхню корсет та із зусиллям прогинаємо метал, який знаходиться всередині виробу. Якщо це двохреберний корсет, то прогинаємо 2 пластини, а якщо чотирьохреберний, то 4 пластини.

Тепер корсет знову прикладаємо реклінатором до хребта і просимо людину максимально виправитися. Проводимо лямки над зоною плечового суглоба, далі по передній його поверхні, під пахвами і назад. Протягуємо лямки в спеціальну направляючу петлю біля хребта і виводимо їх вперед над животом. Застібаємо. Поправляємо натягнення лямок в області плечових суглобів. Воно повинно бути настільки сильним, щоб реклінатор добре прилягав і «тримав» спину. В області живота досить щільно повинен бути застебнутий основний пояс. Також треба стежити, щоб він не був вільним, інакше результат не буде досягнутий. А мета у нас забезпечити розвантаження і фіксацію хребта.


Невеличка настанова. Не бійтеся прогинати пластини. Вони дуже міцні та надійні. Якщо раптом з першого разу вийде не так, як хотілося, то завжди можна поправити.

Час носіння рекомендується кожному індивідуально. Обговорюйте це із своїм лікарем. При розрахуванні часу треба зважати на: стан людини, заплановане навантаження, час відновлення (регенерації) кісткової і хрящової тканини, кінцеву мету носіння корсета.

Ми сподіваємося, що наша інформація була для вас корисною.

Бажаємо Вам в доброму здоров'ї здійснювати свої найсміливіші плани!

Автор ТМ "СТАН" всі права захищені.

Копіювати текст дозволяється за умови посилання на цю статтю.

Відповіді на питання / Задати питання

Задайте своє питання