Наші фахівці проводять безкоштовну індивідуальну консультацію по підбору та застосуванню продукції за телефоном

Як одягати комір ортопедичний БКУФ ТМ СТАН

Добрий день, шановні читачі.

Сьогодні розберемо, як змоделювати чітко по собі ортопедичний комір посиленої фіксації ТМ СТАН (БКУФ).

Такий комір застосовується для підтримки і жорсткої фіксації шийного відділу хребта в період реабілітації після травм і оперативних втручань в цьому відділі хребта. А також може використовуватися при зміщенні міжхребцевих дисків, при защемленні нервових корінців і магістральних судин, при вегето-судинній дистонії, при проходженні курсу мануальної терапії, при витягуванні шийного відділу хребта, при ускладненому остеохондрозі та інших проблемах, пов'язаних з порушеннями в шийному відділі хребта. Разом з функцією розвантаження і фіксації БКУФ несе ще й захисну та зігріваючу функції.


Ще можна такий комір застосовувати і в тих випадках, коли напівтвердий комір через певну форму шиї не може бути функціональним.

Комір посиленої фіксації надійно утримує голову, упираючись ззаду в зону верхньої частини спини і в потиличну зону, а спереду в зону грудини та зону підборіддя. Легко застібається в області бічних з'єднань на липучки (застібки велкро).

Людям, яким вперше одягає такий комір знаючий лікар, найпростіше: одягли і носите. Є ситуації, коли такий комірець привозять родичі або доставляє пошта. В цьому випадку комір буде складений і готовий до моделювання.

Складається він з двох основних частин: передньої і задньої. Обидві частини мають по одному ребру жорсткості, що виймається. Ці ребра розташовані вертикально і регулюють висоту коміра. Перед першим одяганням необхідно їх прогнути таким чином, щоб відчувалося, що комір підтримує голову в правильному положенні. Для цього прикладаємо потиличну частину до потилиці і відносно фізіологічного вигину шиї моделюємо рукою вигин коміра, поклавши його перед цим на тверду поверхню столу. Тепер моделюємо лицьову частину коміра таким чином, щоб його нижня частина лягала і упиралася в грудину, а верхня частина утримувала голову за підборіддя. Тепер з'єднуємо обидві частини коміра бічними застібками велкро (липучками).

Вважається комір змодельований правильно, якщо він не дозволяє нахилити голову, надійно тримає шию в такому положенні, коли погляд спрямований вперед паралельно горизонту, голова не опущена вперед донизу і не закинута назад.

Забезпечується підтримка і фіксація. Звільняються защемлені (затиснуті) судини, знімається вертикальне навантаження і компресія (здавлювання) з хребців, в результаті чого поступово зникає набряк, знімаються спазми, зникають болі в шийному відділі, головні болі. Крім цього забезпечується зігріваючий ефект, який допомагає прибрати спазми, і як наслідок поступово зникнуть болі. Під час регенерації (оновлення) відновляться кісткові і хрящові тканини, завдяки зниженню навантаження на них.

При використанні коміра БКУФ під час хвороби і після операції - метод використання і час носіння повинен призначати лікар.

Ми сподіваємося, що наша інформація була для вас корисною.

Бажаємо Вам в доброму здоров'ї здійснювати свої найсміливіші плани!

Автор ТМ "СТАН" всі права захищені.

Копіювати текст дозволяється за умови посилання на цю статтю.

Відповіді на питання / Задати питання

Задайте своє питання