Наші фахівці проводять безкоштовну індивідуальну консультацію по підбору та застосуванню продукції за телефоном

Як правильно одягати бандаж

Ми з вами вже говорили про те,як правильно вибрати бандаж.

Сьогодні мова піде про те, як правильно одягати бандаж.Для розгляду ми обрали бандаж післяопераційний абдомінальний.

Багато хто думає: «та навіщо ці розмови?Одягнув і носи ».А давайте розберемося, чи всі роблять це правильно.

Давайте спочатку роздивимося сам бандаж післяопераційний.

З внутрішньої сторони обов'язково повинна бути натуральна тканина.Інакше ніхто не гарантує, що свіжий післяопераційний шов не «спариться» і не нагноїться.Якщо є еластичні вставки - це забезпечить зручність, комфорт, щільне прилягання і надійність.Такий бандаж є правильним.Якщо бандаж має щільну не еластичну вставку, яка призначена безпосередньо для підтримки черевної стінки - це правильний бандаж, що повністю відповідає функціональним вимогам.З ним точно не будуть утворюватися післяопераційні грижі, ЯКЩО тільки ви будете його правильно і своєчасно одягати.

Отже, людині зробили операцію.Ідеально, якщо на неї медики прямо в операційній одягнуть бандаж.В подальшому треба буде це робити самому.

Ось людина лежить у ліжку.Їй дозволили вставати.Але перш ніж встати, треба обов'язково зафіксувати ослаблену черевну стінку.Бандаж повинен лежати на такій відстані, щоб його прооперована людина могла взяти, не напружуючись.

Коли людина лежить на спині, у неї всі внутрішні органи рівномірно розподілені по черевній порожнині і не напружені.У такому положенні і треба одягати бандаж.

Как правильно одевать бандаж

На тілі майка або футболка.Зверху одягається бандаж.Можна навіть одягати бандаж зверху на халат або легкий спортивний костюм з натуральної тканини.

Треба підкласти бандаж вузькою частиною під спину, виворітньою стороною до тіла.Простежити, щоб справа і зліва залишалися однакової довжини вільні краї бандажа.Утворивши легке натяжіння, застебнути бандаж на «липучку».Тепер можна вставати.Черевна стінка надійно зафіксована.І тепер людина може впевнено пересуватися у вертикальному положенні.

Как правильно одевать бандаж

Є ще такий момент.Буває, після операції з'являється кашель.Під час кашлю черевна стінка напружується.Краще, щоб уникнути утворення гриж в цей момент знаходитися в бандажі.Спати, звичайно ж, краще без нього.

Тривалість носіння бандажа обов'язково обговорюйте з лікарем, який проводив операцію.Всі люди різні.Підходи до кожного теж можуть бути дуже різні.Тільки ваш оперуючий лікар бачив усі шари в розрізі в буквальному сенсі.Тільки він може оцінити стан тканин людини, яку він оперував.Задавайте своєму лікарю питання, поки він ще пам'ятає весь хід операції, а не через місяць - два.

Спілкуйтеся з лікарями і по можливості заздалегідь готуйтеся до майбутньої операції.Якщо все зробити вчасно і правильно, то більшості з неприємних наслідків можна уникнути, чого ми Вам і бажаємо.

Ми сподіваємося, що наша інформація була для вас корисною.

Бажаємо Вам в доброму здоров'ї здійснювати свої найсміливіші плани!

Автор ТМ "СТАН" всі права захищені.

Копіювати текст дозволяється за умови посилання на дану статтю.

Відповіді на питання / Задати питання

Задайте своє питання