Наші фахівці проводять безкоштовну індивідуальну консультацію по підбору та застосуванню продукції за телефоном

Корсет для попереку

Згадаймо історію корсета.Початок ХХ століття приніс радикальні зміни в традиційну корсетну моду тих часів.Проте ностальгія за фасонами давніх віків проникає в сучасну моду.Елементи корсета надають грацію і величність, витонченість і шик.Ми це зустрічаємо і в повсякденному одязі, і в святковому (весільні та сценічні сукні).Але сьогодні поговоримо не про моду.

Так історично склалося, що хребет завжди направляли до потрібного формування корсетом.І ось в наші дні широко використовуються різноманітні ортопедичні корсети для спини з метою підтримки, профілактики, правильного формування, виправлення.

Поговоримо сьогодні про те, як правильно одягати і використовувати корсет для попереку.

Почнемо з різновидів поясів ортопедичних.

Вони бувають еластичними, які не належать до поняття корсета, хоч і часто їх так називають.Призначені еластичні пояси для підтримки поперекової області і черевної стінки, зняття навантаження з поперекового відділу хребта, м'якої фіксації попереково-крижового відділу хребта.В такому поясі можна вільно займатися рухливими видами діяльності, наприклад, копати картоплю, переносити посильні тяжкості, піддаватися впливу вібрації (під час їзди в транспорті) і т. д.

Другий вид поясів ортопедичних - це напівжорсткий корсет для попереку.Це вже справжній корсет, який має металеві ребра жорсткості.

корсет для спины

Призначені такі пояси для більш серйозного розвантаження попереково-крижового відділу хребта, вони можуть бути дуже хорошими помічниками в реабілітаційний період після травм, операцій, після мануальної терапії і тракції (витягнення) хребта.Такі корсети для попереку прекрасно розвантажують, фіксують і створюють спокій поперекової ділянки при таких ускладненнях остеохондрозу, як затискання нервових корінців, протрузії, грижі.

Третій вид ортопедичних поясів - це жорсткий корсет для попереку.Ще він може називатися пояс попереково-крижовий посиленої фіксації.Це надійний фіксуючий корсет для попереку з основними (уздовж хребта) і додатковими ребрами жорсткості з металу, розташованих по задньо-бокових поверхнях тулуба.

корсет для спины

Призначений такий корсет для стабільного розвантаження і надійної фіксації в нерухомому стані попереково-крижового відділу хребта.Посилений корсет для попереку успішно використовують під час реабілітації після операційних втручань, при всіляких травмах хребта, в тому числі і при переломах, при ускладненому остеохондрозі (протрузії, грижі, нестабільність, обмеження остеофітами), після мануальної терапії, занять лікувальною фізкультурою і т. д.

Модний аксесуар для постійного носіння корсет перестав приносити шкоду унаслідок правильного його використання.Тепер нікого не зобов'язують носити його постійно, але коли з'являються проблеми з опорно-руховим апаратом людини - лікарі призначають корсет як незамінний помічник у лікувально - відновлювальному процесі.Таким чином, в наші дні щось хороше, що використовувалося в усі віки, стало корисним і таким необхідним людству.

Ми сподіваємося, що наша інформація була для вас корисною.

Бажаємо Вам в доброму здоров'ї здійснювати свої найсміливіші плани!

Автор ТМ "СТАН" всі права захищені.

Копіювати текст дозволяється за умови посилання на дану статтю.

Відповіді на питання / Задати питання

Задайте своє питання