Наші фахівці проводять безкоштовну індивідуальну консультацію по підбору та застосуванню продукції за телефоном

Корсет для хребта грудопоперековий з 4-ма металевими пластинами

Ми розповімо вам про найпотужніший корсет на всю спину.

Корсет грудопоперековий ПРпкг-4 ТМ «СТАН» створений для дуже надійної фіксації грудного та попереково-крижового відділів хребта. Складається з чотирьох широких поздовжніх металевих пластин, які можна змоделювати (прогнути) за формою спини і надійно зафіксувати ременями. Крім металевих ще є чотири пластикові пластини, які забезпечують бічну підтримку.

Отже, грудопоперековий 4-х реберний корсет - це практично 4 добре зафіксовані сучасні шини на всю спину. Він своєю нижньою частиною лягає і спирається на крижові кістки і, підтримуючи весь хребет, розвантажує уражені ділянки, замінює їх опорну функцію.

Ремені надійно фіксують корсет, розводять плечі, тим самим надають хребту правильне положення.


Рекомендується попереково-грудний ортез при переломах для фіксації і для транспортування, для розвантаження в післяопераційний період, для фіксації після витягування хребта і мануальних процедур (вправлення зміщених дисків і хребців), для виправлення в запущених випадках порушення постави.

Корсет розвантажує попереково-грудний відділ хребта, фіксує його в правильному положенні, надійно підтримує, замінює опорну функцію слабких хребців, захищає м'язи від перенапруги, виправляє деформацію, збільшує міжхребцевий простір, захищає сегменти від компресії, коригує фігуру, виробляє «м'язову пам'ять», скорочує період реабілітації.

ТМ «СТАН» виготовляє грудопоперекові корсети як для дорослих, так і для дітей.

Слідкуйте за своїм здоров'ям. Не допускайте порушення в організмі до незворотних процесів. Звертайтеся до лікаря. Прислухайтеся до його рекомендацій. Вибирайте те, що підходить вам. І дійте! Боріться з помилками долі. Є багато різних коригуючих засобів у медицині. У вас є право вибору. Віддайте перевагу якісному життю, зробіть його успішним!

Ми сподіваємося, що наша інформація була для вас корисною.

Бажаємо Вам в доброму здоров'ї здійснювати свої найсміливіші плани!

Автор ТМ "СТАН" всі права захищені.

Копіювати текст дозволяється за умови посилання на цю статтю.

Відповіді на питання / Задати питання

Задайте своє питання