Наші фахівці проводять безкоштовну індивідуальну консультацію по підбору та застосуванню продукції за телефоном

Пояс грудопоперековий з двома ребрами жорсткості (напівтвердий).Огляд.

Ми Вам сьогодні пропонуємо оглядову статтю корсета попереково-грудного виробництва ТМ «СТАН»

Корсет для спины грудопоясничный с 2-мя металическими пластинами

Ось перед намивиріб в упаковці з вкладеною інформаційною етикеткою.На етикетці інформація про виробника, його контакти, сертифікація, таблиця відповідності розмірів, призначення-інструкція пояса попереково-грудного.Бачимо напис «вироблено в Україні».І, як завжди, оцінюємо, чи варто купувати даний український товар.

Корсет має приємний зовнішній вигляд. Зверху покриття з декоративної симпатичної тканини.Вона буває чорного і білого кольору.З внутрішньої сторони корсета попереково-грудного, з боку тіла, (прибрати в обох варіантах) бачимо натуральну бавовняну тканину. Розберемося, чому саме бавовна. Натуральна бавовняна тканина взимку не притягує холод, а влітку цінний її ефект повітропровідності.

Корсет для спины грудопоясничный с 2-мя металическими пластинами

З боків корсетного пояса попереково-грудного є вставки з еластичної широкої резинки, в якій використовувалася натуральна ниточка.Як бачимо, виробник віддає перевагу у виготовленні своїх виробів всьому натуральному.А значить, піклується про здоров'я і комфорт своїх замовників.

Розглянемо, які вставки є в цьому корсеті.

Уздовж хребта розташований реклінатор.Це складна деталь з надзвичайно надійно вшитих двох металевих пластин.Реклінатор можна моделювати (прогинати) за формою хребта.І не бійтеся, що пластини в реклінаторі зламаються, вони дуже надійні.

Також є еластичні вставки - ребра жорсткості з боків для додаткової підтримки.

Корсет для спины грудопоясничный с 2-мя металическими пластинами

В районі верхньої частини реклінатора починаються еластичні ремені для розведення плечей і фіксації грудного відділу хребта.Подібно шнурівці, вони обвивають тулуб і застібаються спереду в області пояса.

У виробі корсетний пояс грудо-поперековий (корсет попереково-грудний) використані застібки «велкро» (липучки).Це зручно і не створює зайвого об’єму.

Рекомендується застосовувати корсет попереково-грудний при різних травмах, під час реабілітації після операційних втручань, при остеохондрозі, протрузіях, грижах міжхребцевих дисків, нестабільності попереково-грудного відділу хребта, при сколіозі, кіфозі, а також під час проходження курсу мануальної терапії, після занять лікувальною фізкультурою та в інших випадках, коли носіння розвантажувального корсета рекомендує лікар.

Одягається пояс корсетний грудопоперековий напівтвердий на футболку або майку.Він добре облягає фігуру. Зверху прикривається одягом, який приховає наявність корсета. І комплексувати з приводу його наявності зовсім не доведеться.

Виріб дуже гідно виглядає зовні, ефективний за своєю дією, досить доступний за ціновою політикою.

Вибирати наше, українське, все-таки варто!

Ми сподіваємося, що наша інформація була для вас корисною.

Бажаємо Вам в доброму здоров'ї здійснювати свої найсміливіші плани!

Автор ТМ "СТАН" всі права захищені.

Копіювати текст дозволяється за умови посилання на цю статтю.

Заради того, щоб людині було комфортніше в цьому житті, команда ТМ «СТАН» готова врахувати всі побажання.

Відповіді на питання / Задати питання

Задайте своє питання