Наші фахівці проводять безкоштовну індивідуальну консультацію по підбору та застосуванню продукції за телефоном

На поміч садівникам городникам.

Добрий день, шановні наші читачі.

Сьогодні мова піде про щорічні проблеми садівників і городників.

Щороку з початком цього сезону ми спостерігаємо величезний наплив замовлень на пояси для спини.

Причому замовляють їх люди вже з жахливими болями. Попрацювали на городі. Помучилися одну – дві доби з болями, порозтирались мазями, попили пігулок. А біль ніяк не проходить ...

Так хочеться сказати: люди, ну що ж ви робите? Знаєте, що спина проблемна. У більшості навіть є протрузії та грижі в хребті. Так надіньте ж ви пояс перед роботою в городі - і ви уникнете болю! Не буде страждати спина, і ви не будете відчувати болю ні в спині, ні в животі, ні в ногах від навантажень.

На українському ринку багато різних поясів для спини, які відрізняються за жорсткістю, за висотою, за матеріалами, і т.д.

Про всі розповідати не будемо. Розглянемо пояс для спини середньої жорсткості ТМ СТАН артикул 0101. Ми вибрали саме цей пояс, тому що, на нашу думку, це один з найбільш вдалих варіантів, і ціна його в межах економ. Причому такого пояса вистачить не на півроку, а років на десять і більше. По-перше, він має хороші металеві пластини для розвантаження поперекової ділянки спини. По-друге (що дуже важливо), зсередини виконаний з натуральної 100% бавовняної тканини. Навіть в найжаркішу погоду він не парить, і ви не будете страждати від подразнення шкіри. По-третє, можна вибрати висоту 22 см по спинці і пояс не буде заважати працювати. При цьому буде відмінно фіксувати поперековий відділ і вбереже від защемлень та появи болю.


Наприклад, при роботі в городі людина весь час знаходиться в зігнутому стані. А в той момент, коли виправляється, втомлені м'язи погано справляються зі своєю роботою і часто дають збій. В результаті чого м'які тканини разом з судинами і нервовими корінцями можуть защемлюватись. Як наслідок і виникає біль в попереку. А якщо людина працює в ортопедичному поясі, то втомлені м'язи мають зовнішню підтримку. Пояс бере на себе частину навантаження. І чим тугіше застебнутий пояс, тим більше він допоможе хребту впоратися з незвичною роботою.

Для роботи в саду такий пояс теж підійде якнайкраще. Пам'ятайте, що чим більше навантаження ви збираєтеся давати на хребет, тим тугіше треба затягувати пояс. Коли відпочиваєте - можна пояс послабити або зняти повністю.

І в результаті таких нехитрих дій людина залишається здоровою, а не страждає болями в спині і не витрачається на лікування. І наступного разу роботу в саду і на городі буде виконувати із задоволенням, знаючи, що на наступний день він буде здоровим і бадьорим.

Звертаємо вашу увагу на те, що з протрузіями і грижами навантаження на хребет протипоказані. Але наша людина хіба перед чимось зупиниться?

Бережіть себе всіма способами.

Ми сподіваємося, що наша інформація була для вас корисною.

Бажаємо Вам в доброму здоров'ї здійснювати свої найсміливіші плани!

Автор ТМ "СТАН" всі права захищені.

Копіювати текст дозволяється за умови посилання на цю статтю.

Якщо у вас залишилися питання - можете задати їх нашим фахівцям. Відповідь отримаєте дуже швидко!

Відповіді на питання / Задати питання

Задайте своє питання