Наші фахівці проводять безкоштовну індивідуальну консультацію по підбору та застосуванню продукції за телефоном

Як одягати ортез для гомілковостопного суглоба ТМ СТАН

Поштою приходить обраний вами розмір жорсткого фіксатора (ортез для гомілковостопного суглоба) в м'якій упаковці. Всередині ви знайдете інформаційну етикетку з контактами виробника, даними про сертифікацію та реєстрацію.

Посилку розпаковуємо. Розглядаємо шнурівку ортеза і потім звільняємо від неї дві незалежні частини.

Тепер сідаємо на диван або кушетку і кладемо постраждалу ногу горизонтально. З гігієнічною метою рекомендується попередньо одягнути шкарпетку з бавовни.


Основну частину (1) фіксатора для суглоба підкладаємо під низ таким чином, щоб п'ята якомога щільніше прилягала до отвору.

Тепер беремо допоміжну (2) частину фіксатора і прикладаємо її зверху, до передньої поверхні стопи і гомілки. Порівнюємо з основною частиною і формою ноги для примірки.

Формуємо потрібний для стопи кут, моделюючи (прогинаючи) допоміжну частину фіксатора для гомілковостопного суглоба. Цю дію виконуємо сміливо, поки не утворимо потрібний кут. Він у всіх буде відрізнятися. Залежить від виду травми і будови ноги.

Перевіряємо бічні ребра жорсткості. Вони вже змодельовані. Але якщо є потреба, то їх можна пересувати вище або нижче, в залежності від ширини стопи. Також їх можна моделювати індивідуально.

Коли змоделювали по формі ноги, тоді ще раз зіставляємо обидві частини ортезу і починаємо шнурувати. Шнурівкою досягаємо найбільш щільного облягання по навколосуглобовій області.

Спочатку фіксуємо шнурівку над стопою. Для цього протягуємо ремінну стрічку №1 в петлю спереду (на допоміжній частині фіксатора), потім в кільце, потім повертаємо і фіксуємо на спеціальну застібку «велкро» (липучку).

Потім ремінну стрічку №2 шнуруємо від низу до верху зигзагами, протягуючи в петлі спереду і в кільця по боках. Кільця підказують напрямок шнурівки. Фіксуємо на липучку спереду вгорі. Готово. Ортез для гомілковостопного суглоба забезпечує надійну фіксацію.

Відрізняється цей ортез від гіпсу тим, що виконаний з натуральної бавовняної тканини, дихаючий і комфортний, не викликає зопрілостей і алергій, можна самостійно знімати (якщо дозволить лікар).

Ми сподіваємося, що наша інформація була для вас корисною.

Бажаємо Вам в доброму здоров'ї здійснювати свої найсміливіші плани!

Автор ТМ "СТАН" всі права захищені.

Копіювати текст дозволяється за умови посилання на дану статтю.

Відповіді на питання / Задати питання

Задайте своє питання