Наші фахівці проводять безкоштовну індивідуальну консультацію по підбору та застосуванню продукції за телефоном

Карантин. Ремонт. Здоров'я.

Як зберегти своє здоров'я під час ремонту.

Добрий день, дорогі відвідувачі нашого сайту.

Ми з вами вже спокійно осмислили, що карантин неминучий і почали використовувати цю вимушену зупинку з максимальною користю.

А яка користь може бути в тому, коли тебе зупиняють ?!

Після бурхливих реакцій роздратування і відвертого обурення ми заспокоїлися, «перепрограмувались» і почали перебудовувати свої плани. Хтось став більше уваги приділяти спілкуванню з дітьми, хтось дружині або чоловікові, хтось батькам. Хтось почав подорожувати і вивчати світ, в якому ми живемо. А хтось «розгорнув» благоустрій власного будинку.

Оскільки працювати і робити ремонт одночасно - завдання малопродуктивне і таке, яке складно виконувати, то під час вимушеної паузи воно стало найбільш актуальним і поширеним.

З урахуванням того, що під час карантину в лікувальні установи потрапляти небажано, потрібно максимально продумати всі моменти, як зберегти своє здоров'я під час ремонту власного житла. Говорячи простіше, треба «охорону праці» перенести з виробництва (в даній ситуації будівництва) у власний будинок.

Перш, ніж починати ремонт, продумайте, як ви захистите дітей та інших членів сім'ї від усіх небезпек ремонту. Налаштуйте себе на підтримання порядку під час ремонту. Тобто, будівельне сміття, інструменти та інші небезпечні предмети не повинні бути загальнодоступними і перешкоджати пересуванню людей по квартирі.

Організувати робоче місце з максимальною зручністю та надійністю: драбини, будівельні козли, табуретки - все повинно бути максимально стійким. Не забудьте і про робоче взуття з підошвою, що не ковзається.

Вивчити інструкції до робочих інструментів, а при використанні електроінструментів - продумати всі можливі небезпечні моменти, а також запастися гумовим килимком, рукавичками і декількома респіраторами.

Для роботи у високих зонах, що трудно досягти, ви будете використовувати помічників, які допоможуть вам без проблем в стійкому положенні тіла дістати до потрібної ділянки – це всілякі підставки.

А як бути з організацією робіт на висоті нижче 1 метра від рівня очей?

Деякі люди, особливо молоді, які відчувають в собі багато здоров'я, приступають до таких робіт без підготовки і, на превеликий жаль, за один ремонт (або навіть за один необережний рух, тут як пощастить) гроблять своє богатирське здоров'я. Крепатура, артрити (запалення і болі в суглобах) в результаті перенапруження в незручному положенні, болі в спині - ось неповний список результатів непідготовленості, які загальмують ремонт на необмежений час і створять додаткові хвилювання і незручності всій родині.


Щоб такого не сталося, приготуйте для себе фіксуючі наколінники, напульсники на руки, пояс для спини. Ці пристосування допоможуть вам зберегти здоров'я під час роботи в незручному положенні і під час підняття та пересування важких предметів і матеріалів (меблі, мішки з клеєм і цементом і т.д.). Пояс для спини виручить вас незліченну кількість разів, і не тільки під час ремонту, а й у багатьох життєвих ситуаціях. З огляду на той момент, що в ньому вам доведеться перебувати досить довго, купуйте пояс на бавовняній основі. Тіло повинне дихати, а ви не повинні відчувати дискомфорт від подразнення і попрілостей після синтетики.

Якщо у людини раніше були проблеми з попереком, то ортопедичний пояс допоможе не викликати їх знову. А якщо такі проблеми є зараз, то пояс допоможе з ними впоратися якнайшвидше.

Відмінно підійде такий пояс вантажникам, каменярам, слюсарям, теслярам, плиточникам та іншим професійним майстрам.

Що потрібно для ремонту - ви можете підкуповувати в процесі самого ремонту. А на підготовку себе у вас точно не буде часу при всьому його достатку. Хоча б тому, що ваші думки будуть вирішувати проблеми з ситуаціями, а не з вашим здоров'ям. Прислухайтеся до поради і приготуйтеся заздалегідь.

Отже, перелік необхідних речей при підготовці до ремонту:

  1. Мішки для будівельного сміття, відра та інвентар для прибирання.
  2. Стійкі драбини, будівельні козли, табуретки.
  3. Спецодяг, зручне взуття на неслизькій підошві, респіратори, рукавички, гумовий килимок.
  4. Аптечка (перекис водню, бинт, пластир, нашатирний спирт, джгут, гумові рукавички, ножиці).
  5. Ортопедичний пояс, напульсники, наколінники.

Вдалих вам ремонтів зі збереженням здоров'я!

Ми сподіваємося, що наша інформація була для вас корисною.

Бажаємо Вам в доброму здоров'ї здійснювати свої найсміливіші плани!

Автор ТМ "СТАН" всі права захищені.

Копіювати текст дозволяється за умови посилання на дану статтю.

Відповіді на питання / Задати питання

Задайте своє питання