Наші фахівці проводять безкоштовну індивідуальну консультацію по підбору та застосуванню продукції за телефоном

Міозит шийний - це ...

Добрий день, шановні читачі.

Всі ми подорожуємо, їздимо в транспорті, відкриваємо для провітрювання двері, кватирки. Загалом, так чи інакше, буваємо на протягах. А протяг на розігріте тіло - перша причина міозиту.

Не знаєте, що це таке? Так знаєте. Напевно, бачили, як мучаться інші: ходять, нахиливши голову на плече. Міозит - це коли вранці після сну при найменшому русі шиєю біль відчувається такий, що неможливо повернути голову. Біль може бути слабким тягнучим, ниючим або таким сильним, що блокує рухи. Знайоме? Це і є міозит.


Що ж викликає такий біль? В результаті впливу протягів або неправильного положення голови під час сну запалюються м'язи шиї і всередині них утворюються вузлики. М'язи набрякають і спазмуються, а в результаті повороту голови зачіпають нервові закінчення. Це і викликає біль. Він може посилюватися при рухах, при натисканні на область запалення. Може віддавати в лопатку, плече, шкіру голови або інші прилеглі ділянки.

Як же вберегтися від міозиту?

1) уникати частих і тривалих стресів (вплив на імунну систему);

2) уникати тривалої дії протягів і переохолодження;

3) уникати тривалого перебування в незручному положенні (сон, за комп'ютером).

Якщо уникати цього не виходить, то можна захистити себе, одягнувши м'який комір Шанца. Він оберігатиме від переохолоджень, перенапруг, перебування в незручному положенні.

Звичайно, якщо вже все сталося, тоді треба звертатися до лікаря. Лікар підбере вам протизапальне лікування, призначить зігріваючі компреси з носінням м'якого коміра Шанца 03-02 БКФм.

Такий комір допоможе швидше позбутися від спазму і болю. Якщо потрібно одягати на роботу, то при бажанні Комір Шанца можна заховати під косинку або під одяг (гольф, водолазка).

Як визначити розмір коміра ортопедичного дивіться на нашому сайті за посиланням: https://stan.ua/article/kak-opredelit-razmer-vorot...

Ми сподіваємося, що наша інформація була для вас корисною.

Бажаємо Вам в доброму здоров'ї здійснювати свої найсміливіші плани!

Автор ТМ "СТАН" всі права захищені.

Копіювати текст дозволяється за умови посилання на цю статтю.

Якщо у вас залишилися питання - можете задати їх нашим фахівцям. Відповідь отрим

Відповіді на питання / Задати питання

Задайте своє питання