Наші фахівці проводять безкоштовну індивідуальну консультацію по підбору та застосуванню продукції за телефоном

Постава і наші зростаючі діти

Доброго дня, дорогі друзі.

Сьогодні у мене з'явилося невтримне бажання звернутися до всіх дорослих: татусів, мамусь, бабусь, дідусів, і трошки посварити вас. Посварити за те, що недостатньо приділяєте уваги своїм дітям. А вірніше буде сказати, ви не помічаєте моменти розвитку.

Ви скажете, що ви завжди поруч. Так! Але це не дає гарантії того, що ви в змозі правильно оцінити фізичний розвиток своєї власної дитини. Це дорога вам людина! І тому бачите ви в ній все тільки найкраще. Адже вона для вас найрідніша, найулюбленіша, найкрасивіша, найправильніша, найщасливіша, і завжди «най, най». А як же інакше? Адже ви її викохуєте, любите, виховуєте. Ви знаєте, що у вашої дитини все добре.


Але раптом у неї з'явилася якась нова звичка і ви не встигли її помітити! Буває, що за один-два тижні неправильна звичка дуже різко змінює опору людського тіла - скелет. І не важливо, ходить ваша дитина на плавання, гімнастику або боротьбу, або не ходить нікуди.

Спробуйте на мить забути про те, що ви знаєте свою дитину. Уявіть, що ви вперше бачите людину. І з цієї позиції оцініть її. Подивіться на своїх дітей, як вони стоять, як вони ростуть, чим вони займаються. Подивіться, чи все вам подобається в тому, як вони навчилися тримати свою поставу. Подивіться на довжину рук і ніг, положення шиї і голови.


Якщо у вас виникли сумніви в тому, наскільки правильно розвивається ваша дитина, тоді, будь ласка, звертайтеся до ортопеда-травматолога. Справа в тому, що поки організм росте, все можливо виправити. А ось коли людина перестає рости, тоді вже дуже складно це зробити, а буває і неможливо. І ось тоді настає такий момент, коли діти розуміють, що це батьківське упущення.Вони можуть звинувачувати батьків у своїх проблемах. Це псує відносини.

Щоб не допустити такої ситуації, робіть, будь ласка, все вчасно. Будьте уважні до своїх дітей. Якщо у вас виникли питання, можна звертатися до нашого медика, який із задоволенням відповість на них. Телефон 096-778-65-60.

Ми сподіваємося, що наша інформація була для вас корисною.

Бажаємо Вам в доброму здоров'ї здійснювати свої найсміливіші плани!

Автор ТМ "СТАН" всі права захищені.

Копіювати текст дозволяється за умови посилання на цю статтю.

Якщо у вас залишилися питання - можете задати їх нашим фахівцям. Відповідь отримаєте дуже швидко!

Відповіді на питання / Задати питання

Задайте своє питання