Наші фахівці проводять безкоштовну індивідуальну консультацію по підбору та застосуванню продукції за телефоном

Вправи з петлею Гліссона.

Багато хто запитує, де взяти комплекс вправ для занять з петлею Гліссона.Безперечно, треба їх брати у особистого лікаря, інструктора з лікувальної фізкультури.Необхідну масу противаги для петлі Гліссона встановлює лікар.Навантаження рекомендується збільшувати плавно по наростаючій.

Але ми розповімо про загальні правила і запропонуємо один з варіантів вправ.

Перш ніж одягати пристосування для витягування (тракції) шийного відділу хребта - петлю Гліссона, треба обов'язково підготувати м'язи шиї і верхньої частини спини.Для цього масажуємо круговими рухами поздовжні м'язи спини, починаючи з верхньо-шийного відділу і закінчуючи верхньо-грудним відділом хребта.Повторюємо 3-4 рази. Погладжуємо зверху вниз промасажовану ділянку.Повторюємо розминку більш глибокими повільними круговими рухами ще 3-4 рази.Погладжуємо.Можна застосувати вібрацію (розслаблюючі хаотичні рухи за допомогою пальців).

Можна замінити механічний розігрів м'язів електричним (за допомогою грілки).

упражнения с петлёй Глиссона

Тепер приступаємо до самих вправ.

Ми пропонуємо вам дуже простий, легкий комплекс вправ, який дає розвантаження в шийному відділі хребта, завдяки чому знижується навантаження на міжхребцеві диски, звільняються затиснуті нервові корінці, розслаблюються м'язи і зв'язки, нормалізується рухливість шийного відділу хребта, поліпшується кровообіг (притік і відтік по судинахголовного мозку).Згодом поліпшується загальний стан усього організму, пам'ять, зір, слух, нормалізується як внутрішньочерепний, так і артеріальний тиск, «йдуть» болі та оніміння в руках, загрудинній та сердечній області, якщо це пов'язано з наслідками ускладнень остеохондрозу.

Встановили для занять петлю Гліссона.Сіли на стілець.Одягли пристосування, застебнули «липучки».

Упражнения с петлёй Глиссона

Всі рухи робимо дуже повільно.

  • Тягнемо підборіддя вниз.Дуже повільно.Тримаємо 3-4 секунди.Потім розслаблюючі повільні рухи вправо-вліво, ніби говоримо «ні».Повторюємо все 3 рази.
  • Нахиляємо голову вправо, намагаємося дістати праве плече.Тримаємо 3-4 секунди.Знову рухи «ні-ні».Голову нахиляємо вліво, намагаємося дістати ліве плече. Тримаємо 3-4 секунди. Рухи «ні-ні».Все повторюємо 3 рази.
  • Підборіддя наближаємо до лівого плеча, потім вниз і до правого плеча, ніби описуємо півколо.Тепер у зворотний бік.Рухи «ні-ні».Тепер малюємо півколо, починаючи з правого плеча до лівого.Рухи «ні-ні».Повторюємо 3 рази.
  • Повертаємо голову вправо і намагаємося через плече побачити праву лопатку.Тримаємо 3-4 секунди.Тепер голову вліво і намагаємося побачити через ліве плече ліву лопатку.Тримаємо 3-4 секунди.Розслаблюючі рухи в сторони.Повторюємо 3 рази.
  • Встановлюємо кут зору на 45 градусів вліво.Тягнемо підборіддя вниз, тримаємо 3-4 секунди, тепер вгору, повернулися на колишні 45 градусів. Розслаблюючі рухи в сторони.Тепер кут на 45 градусів вправо.Підборіддя вниз, вгору, повернулися на колишній кут 45 градусів.Розслаблюючі рухи в сторони «ні-ні».Повторюємо 2-3 рази.
  • Потилицею упираємося в стінку, ніби намагаючись легенько її посунути.Утримуємо опір 3-4 секунди.Відпускаємо опір.Рухи «ні-ні».Повторюємо 3 рази.

Знімаємо петлю Гліссона.Одягаємо комір Шанца свого розміру, щоб не дати охолонути м'язам, зафіксувати досягнуте положення хребців, таким чином запобігаючи ускладнення.

Упражнения с петлёй Глиссона

Звертаємо увагу на те, що при витягуванні шийного відділу хребта відновлюється кровообіг і збільшується постачання кисню до головного мозку, тому може виникати легке запаморочення (стан подібний до ефекту хвойного лісу).Ось чому рекомендується після заняття вправами з петлею Гліссона поседіти або полежати.Різких рухів не робити.

Для сну дуже добре заздалегідь придбати спеціальну ортопедичну подушку з місяцеподібним вирізом.Ви зможете спати на боці, прекрасно висипатися, не змінювати положення природних вигинів хребта, не заважати кровообігу, у вас не буде затікати рука і ви будете на ранок себе прекрасно почувати, побачите, як змінилася ваша працездатність протягом дня.

ортопедическая подушка

Ми сподіваємося, що наша інформація була для вас корисною.

Бажаємо Вам в доброму здоров'ї здійснювати свої найсміливіші плани!

Автор ТМ "СТАН" всі права захищені.

Копіювати текст дозволяється за умови посилання на дану статтю.

Відповіді на питання / Задати питання

Задайте своє питання