Наші фахівці проводять безкоштовну індивідуальну консультацію по підбору та застосуванню продукції за телефоном

Ви придбали пояс ...

Ми публікуємо цю статтю для людей, яким лікар рекомендував носіння ортопедичного поясу.

Знайшли на нашому сайті потрібний Вам ортопедичний пояс.Побачили прийнятну ціну.Переконалися, що продукція високої якості від виробника.Зважилися замовити.

Ось Ви придбали пояс і тримаєте його в руках.

пояс для спины от производителя

Хочеться вже швидше одягнути.Якщо це еластичний пояс, то у Вас все вийде відразу, і навіть відразу буде комфортно.Але якщо це напівжорсткий або жорсткий корсет, в якому є металеві вставки, то у вас не вийде відразу правильно його одягнути.

Роздивіться гарненько пояс.Визначте, де верх, а де низ (ви легко зорієнтуєтесь за нашим логотипом з написом).Прощупайте, де знаходиться жорстка вставка.Вам треба буде її змоделювати (прогнути) за формою хребта.

Пояс пояснично-крестцовый полужесткий

Якщо трохи більше зробите вигин, ніж Вам треба - нічого страшного, покладіть пояс на стіл і трохи випряміть.Краще, коли вигин пластин не зовсім до кінця прогнутий по Вашому лордозу (вигину хребта вперед).Тоді пояс буде краще «працювати».

Якщо Ви з цим впоралися, тепер давайте будемо одягати пояс.Одягніть майку або футболку.Лягайте на спину.Підкладіть пояс під поперек.Випряміть вільні краї пояса, щоб вони спереду були однакової довжини.Тоді металеві пластини опиняться на спині уздовж хребта рівномірно з двох сторін.Добре затягніть пояс і застебніть на «липучку».Для додаткової фіксації на бічних поверхнях пояса ви намацаєте застібку-липучку, підтягніть бічні стяжки вперед і застебніть їх.Тепер можете встати.

пояс для спины

Пам'ятайте, що в момент, коли людина піднімається з ліжка, зафіксована найвища травматизація в поперековому відділі хребта.А коли Ви добре зафіксували свій хребет ортопедичним поясом - небезпека травмування відступає.Одягайте пояс перед тим, як Вам доведеться навантажувати хребет (підняття тяжкості, поїздка в транспорті, стрибки та ін.) - і ви захиститеся від непотрібних травм.

Якщо у Вас є можливість ще раз відвідати лікаря - можете взяти з собою пояс і попросити лікаря допомогти Вам його змоделювати і правильно одягнути.Всі питання, пов'язані з часом носіння уточнюйте у Вашого лікаря.

+ Добре б зміцнити поперековий відділ хребта нескладними вправами.Але робіть це після зникнення больового синдрому.

Ми сподіваємося, що наша інформація була для вас корисною.

Бажаємо Вам в доброму здоров'ї здійснювати свої найсміливіші плани!

Автор ТМ "СТАН" всі права захищені.

Копіювати текст дозволяється за умови посилання на дану статтю.

Відповіді на питання / Задати питання

Задайте своє питання