Наші фахівці проводять безкоштовну індивідуальну консультацію по підбору та застосуванню продукції за телефоном

Гімнастика для шиї при остеохондрозі і його ускладненнях.

Шановні читачі!

Цю статтю створено на ваші прохання.Очевидно, ця тема актуальна для багатьох людей.Ви запитуєте, чи можна зміцнити м'язи шийного відділу хребта.

Ми раніше давали комплекс вправ, що зміцнюють м'язи попереку.

Шийний відділ хребта у людини найрухоміший.Завдяки цьому ми виконуємо повороти, нахили і підняття голови.Але оскільки через отвори відростків хребців проходять судини і гілки нервів, то буває, що виникають проблеми, пов'язані з судинами і нервами.Це головні болі, запаморочення, втрата свідомості, гіпертензії та інші проблеми шийного відділу хребта, які ви можете знайти в нашій статті «Шийний остеохондроз.Його підступність.Як собі допомогти. »

Серед вирішення проблем пропонуємо профілактично-реабілітаційні заходи.Це зручна спеціальна ортопедична подушка, що дозволяє тримати шийний відділ хребта під час сну рівно, комір Шанца (шийний бандаж), заняття в залі лікувальної фізкультури із застосуванням вправ за допомогою петлі Гліссона, в домашніх умовах комплекс фізичних вправ, що виконуються регулярно.Ну і звичайно ж дотримання режиму праці та відпочинку.Сидячи за комп'ютером, намагайтеся тримати спину рівно, не опускати і не зміщувати голову вперед, руки покладіть на стіл, ніби підтримуючи спину.Щогодини встаньте з-за столу і зробіть розминку.Це допоможе зупинити неприємні симптоми, усунути їх причину і уникнути необхідності в майбутньому вдаватися до застосування медикаментів.

упражнение для укрепления шейных мышц

Трохи про харчування.

Обмежте вживання міцних напоїв чаю і кави, від газованих напоїв і виноградних вин краще відмовитися зовсім. Відмовтеся від гострих, перчених, солоних і смажених страв.А також від консервів, майонезів і кетчупів, випічки і солодощів.Обмежте вживання бульйонів і рідин.І ви побачите – будуть зникати набряки під очима.

У свій раціон харчування додайте продукти, що містять кальцій, вітаміни, мідь, залізо, фосфор, марганець.Сир, кефір, сметана, яйця, риба, зернові каші, яловичина (нежирна відварна), печінку, зелень, овочі, фрукти, хліб житній, бездріжджовий - ось набір важливих продуктів, які допоможуть вам зберегти і зміцнити своє здоров'я.Ну, звичайно ж, не все одночасно, треба зважати на їх сумісність між собою і враховувати, щоб у вас не було протипоказань до цих продуктів.

І знову нагадуємо, що ми даємо загальні рекомендації.Для того, щоб знати напевно, що вони вам підходять, обговоріть це питання з вашим лікарем.

Бажаємо Вам в доброму здоров'ї здійснювати свої найсміливіші плани!

Автор ТМ "СТАН" всі права захищені.

Копіювати текст дозволяється за умови посилання на дану статтю.

Відповіді на питання / Задати питання

Задайте своє питання