Наші фахівці проводять безкоштовну індивідуальну консультацію по підбору та застосуванню продукції за телефоном

Виправити сутулість. Коректор постави.

З попередньої статті ви знаєте, що поставу можна коригувати кільцями Дельбе. І вони ефективні в тих випадках, про які ми писали.

У цій статті розглянемо такі зміни хребта, як кіфоз в середній частині грудного відділу. Він буває у людей, які довго сидять за столом, за комп'ютером, за швейною машиною. А також тривало знаходяться в одному положенні за такими захопленнями як ігри та соцмережі в телефоні, розгадування кросвордів, в'язання і вишивання, а останнім часом і за поширеними захопленнями - викладка картин стразами, ювелірні роботи, іншими видами рукоділля.

Коли заняття захоплюючі, людина забуває про себе, про перерви на відпочинок, на їжу і навіть на сон. А значить, забуває і про своє здоров'я. М'язи, які тримають хребет, слабшають, людина починає сутулитися. Згодом такий стан м'язів стає звичним. А внутрішні органи через зміни положення починають страждати.

Як же не допустити таких змін в своєму організмі?

Для цього треба дотримуватися гігієни праці та відпочинку. Один раз на годину міняти положення тіла, розминатися (робити 2-3 гімнастичні вправи для розминки спини).

Під час роботи періодично "чіплятися" за думки про стан хребта, випрямляти спину і утримувати її рівно.

Якщо це зробити важко, тоді потрібно одягати коректор постави. Він буде утримувати спину в правильному положенні і не дозволить прогресувати кіфозу. А вищесказане все-таки періодично виконувати.


Найкраще і формується, і виправляється постава в період, коли людина росте. Але так само легко в цей період зіпсувати собі поставу і здоров'я.

Коли організм перестає рости, постава гірше піддається виправленню. Цей процес вимагає більших витрат часу, сил, а часом і грошей.

Сьогодні можна зустріти в офісах людей, які працюють в коректорах постави. Це правильний підхід. Під одягом коректора практично не видно. А роботу виконує серйозну.

Виправити кіфотичну поставу в будь-якому віці можна, варто тільки захотіти.

У наступних статтях ми розповімо, кому ще показано носіння коректора постави і як його правильно одягати.

Ми сподіваємося, що наша інформація була для вас корисною.

Бажаємо Вам в доброму здоров'ї здійснювати свої найсміливіші плани!

Автор ТМ "СТАН" всі права захищені.

Копіювати текст дозволяється за умови посилання на дану статтю.

Відповіді на питання / Задати питання

Задайте своє питання