Наші фахівці проводять безкоштовну індивідуальну консультацію по підбору та застосуванню продукції за телефоном

Як одягати кільця Дельбе. Практична інструкція.

З попередніх статей ви вже знаєте, в яких випадках ефективні кільця Дельбе.

Тепер розберемося, як їх правильно одягати.

Розглянемо сам виріб. Кільця Дельбе ортопедичні складаються з двох м'яких ремінних кілець, що не тягнуться, і круглого текстильного диска з надійними металевими рамками. На обох краях ремінних кілець передбачена легка, зручна і надійна текстильна застібка «велкро» (липучка).

Найкраще одягати кільця Дельбе поверх легкого одягу, де є рукавчик (наприклад, футболка).

По одному краю (підбираємо однакові) обох ремінних кілець прикріплюємо до диска. Для цього кожен край протягуємо в металеву рамку диска, і повертаємо в зворотному напрямку (як би складаючи вдвічі), щоб застебнути на липучку. Після того, як застебнули, прикладаємо диск до міжлопаткової області спини, а ремінні кільця проводимо навколо рук і виводимо до вільних рамок диска. Застібаємо.

У разі перелому ключиці спочатку застібаємо з травмованої сторони.

Визначаємо правильність натягу. Якщо плечі розведені мало, тоді потрібно сильніше натягнути ремінні, скоротити їх довжину, застебнувши липучки далі, ніж першого разу. Довжина обох кілець в застебнутому вигляді повинна бути однакова. Якщо досягнуто максимальне розведення плечових суглобів, тоді кільця Дельбе одягнені правильно.

У разі корекції постави не має значення, яку сторону застібати і фіксувати першою.

Рекомендовані кільця Дельбе до носіння при переломах ключиці, в тому числі після операцій, при початкових стадіях кіфозу, крилоподібних лопатках, вкороченні грудного м'язу, запаленнях акроміально-ключичного зчленування і грудино-ключичного з'єднання, болях в зазначених вище областях.

Кільця Дельбе ТМ СТАН та інші сучасні ортопедичні пристрої виготовляються на власному обладнанні, успішно пройшли клінічні випробування на базі медичних клінік м.Києва, максимально надійні і комфортні. Український виробник дбає про своїх співвітчизників. Вироби ТМ СТАН можна вибирати як високоякісні і професійні.

Як бонус при замовленні від виробника консультація і відповідь на ваші запитання.

Ми сподіваємося, що наша інформація була для вас корисною.

Бажаємо Вам в доброму здоров'ї здійснювати свої найсміливіші плани!

Автор ТМ "СТАН" всі права захищені.

Копіювати текст дозволяється за умови посилання на дану статтю.

Відповіді на питання / Задати питання

Василь
Чи можна в кільці дельбе купатись
Адміністрація

Василь, кільця Дельбе виконані з тканини, тому при намоканні висихатимуть досить довго,- на тілі це не бажано. Краще обтиратись вологим рушником/сервктками.

Задайте своє питання