Наші фахівці проводять безкоштовну індивідуальну консультацію по підбору та застосуванню продукції за телефоном

Перші ознаки кіфозу (сутулість).

З попередньої статті ми знаємо, що коректор постави показаний людям, схильним до сутулості. Це рукодільниці, комп'ютерники, люди, які тривало працюють в соцмережах, в тому числі з мобільним телефоном.

Додамо, що сюди можна віднести ювелірів, працівників ремонтних майстерень, вертолітників, лаборантів, а також всіх тих, хто в захопленні забуває про свою поставу.

Першим дзвіночком, який повідомляє про початок розвитку сутулості, є дискомфорт і біль в області спини по ходу хребта. Це означає, що треба встати, поміняти положення і розім'ятися. Тобто зробити кілька вправ, які допоможуть розігнати кров, а разом з током крові дати приплив кисню для життя всього організму. Це допоможе поліпшити загальний стан і самопочуття.

Далі треба оцінити свої звички і можливості. Якщо болі повторюються при дотриманні режиму праці та відпочинку, то це означає, що ви не в змозі контролювати поставу (рівність спини) самостійно, коли захоплені своєю роботою або улюбленим заняттям.

У цьому випадку доцільно одягати коректор постави під час роботи. Крім цього намагатися пам'ятати самому про свою поставу.

Коректор допоможе утримувати і дисциплінувати м'язи спини тоді, коли про це забуваєте ви. А своєю думкою ви приводите в тонус м'язи спини. Таким чином, хребет не страждає, його кіфотичне положення не посилюється. При регулярному використанні коректора постави і вашої думки положення хребта покращиться. А за ним покращиться і ваш стан. Разом з коректором постави у вас усе вийде.

Згодом болі відійдуть. А за ними зникне і дискомфорт.

При замовленні від виробника ТМ СТАН консультантвідповість на ваші запитання.

Ми сподіваємося, що наша інформація була для вас корисною.

Бажаємо Вам в доброму здоров'ї здійснювати свої найсміливіші плани!

Автор ТМ "СТАН" всі права захищені.

Копіювати текст дозволяється за умови посилання на дану статтю.

Відповіді на питання / Задати питання

Задайте своє питання