Наші фахівці проводять безкоштовну індивідуальну консультацію по підбору та застосуванню продукції за телефоном

Петля Гліссона.Як правильно використовувати.

Стаття написана за вашими численними проханнями.

Ми розповімо, як можна використовувати петлю Гліссона.Надамо загальні правила.

Петлю Гліссона як ортопедичне пристосування використовують для тракції (витягнення) шийного відділу хребта.

Більш докладно чит .: https://stan.ua/article/sejnyj-osteohondroz-ego-po...

Це може бути витягування на спеціальному тракційному ліжку.Одягаються спеціальні манжети на область гомілковостопного суглоба, фіксуються до ліжка.

Петля Гліссона одягається на голову і зі спеціальним навантаженням, яке визначає лікар, теж фіксується до ліжка.Людина лежить в такому положенні декілька хвилин.Час теж визначає лікар.Таким чином відбувається м'яке, нетравматичне витягування всього хребта, включаючи шийний відділ.

Другий спосіб - це витягування в положенні сидячи.Петля Гліссона підвішується на гачок або щабель за допомогою тросика (мотузки, резинки).До другого краю тросика підвішується груз (в домашніх умовах це може бути пляшка з потрібною кількістю води).Вагу грузика розраховує лікар.Людина сідає на стілець, одягає петлю Гліссона і після цього груз на протилежному боці тросика повільно відпускається.Людина в такому положенні сидить кілька хвилин.


Третій спосіб дуже схожий на другий.Тільки груз не використовується.Замість грузика людина, що сидить на стільці в петлі Гліссона, сама тримає в руці трос і сама регулює силу витягнення.Треба стежити, щоб процедура не викликала больових відчуттів.


Четвертий спосіб.Є багато вправ, в тому числі і в інтернеті, для зміцнення м'язів шийного та грудного відділу хребта.Деякі з них запропонуємо пізніше і ми.

Крім цих способів існують і інші, ми лише навели, як приклад, найпопулярніші.

А зараз кілька загальних рекомендацій, як правильно використовувати петлю Гліссона.

Найкраще це робити ввечері, перед сном, через 1-1,5 години після їжі, зробивши всі домашні справи.

Необхідно розігріти і розслабити м'язи задньої поверхні шиї та верхньої частини спини, передньобічної поверхні шиї.Це може бути із застосуванням грілки, але краще, якщо це буде самомасаж з м'якими прийомами розминання та погладжування.Потім можна одягати петлю Гліссона і застосовувати будь-який вподобаний метод витягування.

Якщо у вас виникло легке запаморочення - це нормально.Пояснюється це тим, що відновилося кровопостачання головного мозку.Більше кисню стало надходити в мозок по магістральних судинах (вони ж звільнилися від "затискання"!).Це подібно до того стану, коли Ви заходите в хвойний ліс і від надлишку кисню відчуваєте запаморочення і легкість дихання.Але після таких маніпуляцій краще полежати не менше двох годин (можна більше).Якщо Ви заснете - теж добре.

Тільки після витягнення не слід лягати на подушку.Шия повинна бути рівною, тому або лягаєте на спину без подушки, або на бік на спеціальну ортопедичну подушку зі спеціальним місяцеподібним вирізом.У Вас і шия буде в рівному стані, і руку Ви не «відлежите".

Якщо ж Ви займаєтеся з інструктором у залі і у Вас не буде можливості полежати так довго - візьміть з собою м'який або напівжорсткий ортопедичний комір.Після заняття процедурою витягування одягніть його.Ви не дасте м'язам, які тільки що піддавалися впливу на них певної сили, охолонути і скоротитися - раз, і не дасте хребцям знову стати в те положення, в якому вони були до процедури витягнення - два.А отже, вони швидше відновляться і Ваша проблема швидше піде від Вас.

Базові вправи для занять з петлею Гліссона


Ми сподіваємося, що наша інформація була для вас корисною.

Бажаємо Вам в доброму здоров'ї здійснювати свої найсміливіші плани!

АвторТМ "СТАН" всі права захищені.

Копіювати текст дозволяється за умови посилання на дану статтю.

Відповіді на питання / Задати питання

Роман
Чи можна використовувати петлю після операції на шийному відділі?
Адміністрація

Роман, дозвіл на на маніпуляції з шийним відділом хребта, особливо після операційних втручань, може надавати виключно лікар.

Задайте своє питання